Sevgilim Olur musun ? İlgiye ihtiyacım var : (

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 3, 2022
1
4194

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Aslen Adanalıyım. Fakat şu anda İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum. İstanbul Beylikdüzü’nde kendi dairemde oturuyorum. 26 yaşında oldukça bakımlı daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş Dul bir bayanım.

Fakat evliliğimiz çok fazla uzun sürmedi. Eşimle aramızdaki birtakım problemlerden dolayı bir yıl içerisinde ayrılmak zorunda kaldık. Ben 3 yıldır İstanbul’da tek başıma çalışıyorum ve Kendi ayakları üzerinde durabiliyorum. Yani maddi ve para yönünden kimseye ihtiyacım yok çok şükür.

Ben sadece gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi bulabilmek için burada bulunuyorum. Tesadüfen bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine boya ben de bir ilan vermek istedim. Ne kadar doğru yaptım bilmiyorum ama umuyorum ki burada aradığım aşkı bulurum 1.68 boyunda, 57 kilo oldukça bakımlı yaşamayı seven, spor yapan, yüzmeyi, kitap okumayı, sinemaya gitmeyi ve a benzer şeyleri seven bir insanım.

♥ Selam İsmim Şebnem , 28 Yaşındayım canım sıkılıyor. Arayın sohbet edelim : ) Numarama tıkla ara beni hadi ♥.  003225889363

Benimle birlikte olacak olan kişinin benimle aynı evde yaşaması mı tavsiye ederim. Fakat benim için fark etmez dilerseniz ayrı ayrı evlerde de yaşayabiliriz. Ancak benim inanılmaz bir şekilde ilgiye ihtiyacım var. Bu nedenle erkek arkadaşımın benimle çok ilgilenmesini istiyorum. İstanbul’dan olup olmaması benim için pek fazla problem teşkil etmiyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun kendi kriterime ve kafa yapımı uygun olan biriyle sevgili olmak istiyorum.

1 YORUM

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here