12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Dul Bayan Telegram Sevgili Arkadaş Sohbet Bulma Grupları

Neler Okuyacaksınız »»

Ayşegülden her insana slm. Dul hanımefendi telegram grupları arayışı içerisinde olan 28 yaşlarında evlilik gerçekleştirmiş evliliğini sonlandırmış bir insanım. Neden Telegram Uygulaması arkadaş bulma girişim indesin diye sormuş olacaktır olursanız emin olun yaşamdan o denli sıkıldım o denli kendimi yalnız hissediyorum ki benim için en doğru yerin Telegram Uygulaması sevgili bulma uygulaması olduğu kanısına vardım.  Aslına bakarsak kendimle barışık bir insanım.

Devamlı sevgi doluyum. Gülerim, neşeliyim, komiklik yapmayı da severim. Fakat dostum olacak beyefendiyi hemen hemen bulamadım. Neden? Bundan dolayı birtakım şeyler ararım. Duygusal olsun örneğin, hiç yalnız bırakmasın. Öyleki telefona cevap vermeme gibi bir hata yapmasın. Derhal altında değişik bir neden aramam fakat şüphelenmemek de elde değil kısaca. Telegram Uygulaması arkadaşlık arayan bayanlar hepsi bu şekilde mi bilemem ben kendime bakarım.

 

Telegram Uygulaması Sevgili Bulma Grubu

Kendimi çok övdüysem affola dostlar fakat durum bundan ibaret. Hepimiz gibi ben de mutlu olmanın peşindeyim. İnsanlar kırılmasın isterim fakat kendi mutluluğumu da düşünmem gerekiyor. Telegram Uygulaması sevgili bulma grupları üstünden Gerek İzmir Telegram Uygulaması grupları olsun gerek Telegram Uygulaması İstanbul grupları olsun bir fazla arkadaş edindim bu grup yardımıyla. Temennim gene böylesine güzel dostluklar kurabilmek. Kimi zaman değişken ruh hallerim olmuyor değil.

Devamlı değişik karakterde olabilir. Kimi fazla duygusal kimi acımasız falan filan işte ya bu meseleler beni yoruyor. Tek istediğim iyi bir arkadaşlık. Numaramı vereceğim söyledim esasen. Siz yeter ki bana bildiri atın gerisi basit be canlar. Ne bileyim bir ihtimal evlilik falan da düşünebilirim sonradan. Bırakalım kaderin istediği olsun. Hakikaten kısmet işleri bu işler güvenli olun ki ne kadar fazla isterseniz o denli uzaklaşır hayalleriniz.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler