Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan DUl Olgun Bayanlar ALmanya ilanları TElefon Numaraları Whatsapp Grupları
Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan DUl Olgun Bayanlar ALmanya ilanları TElefon Numaraları Whatsapp Grupları

Merhaba Ben Çiçek

Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Bu siteyi Twitter’da dolaşırken tesadüfen gördüm. İnternette siteyi biraz araştırdım da güvenilir bir site olduğunu söyleyen insanlara denk geldim. Normalde böyle bir siteye böyle bir yazı kesinlikle göndermem. Ama arkadaşlarım bu sitenin güvenli olduğunu söylediler. Hatta mahallede gül Selin adında bir kız var. O kız bu site sayesinde erkek arkadaş bulmuş. Aslında benim internet ortamında erkek arkadaş aramak gibi bir sorunum yok. Fakat tahmin edersiniz ki, gerçek hayatta kendi mahallenizden, kendi şehrimizden sizi tanıyan biriyle sevgili olmak çok zor. Zaten ben hayatımdaki insanlara hiç ama hiç güvenmiyorum.

24 yaşındayım ama bu yaşıma kadar hiç güvenebileceğim bir insan görmedim. 17 yaşındayken ailemden ayrıldım. Babam anneme şiddet uyguluyordu. Ben annemin yanında durdum. Ama bir yıl sonra annemle babam boşandılar. Annem başka bir adamla evlendi. Annemin evlendiği adam beni kendi evinde istemedi. Bu durum her ne kadar beni üzüyor olsa bile annemin mutluluğu için o evden de ayrılmak zorunda kaldım. Şu anda İstanbul’da adını vermek istemediğim bir yerde yaşıyorum. Çok şükür kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Hiç kimseden maddi ve para yönünde bir beklentim yok. Oturduğum daire benim değil şu anda kiracı olarak oturuyorum. Ama altımda iyi kötü ayağımı yerden kesecek bir arabam var. Bu yaşımda kendi kendime çok şükür arabamı da aldım. Aylık gelirim de beni idare edecek kadar ve bana yetiyor.

Benim bu sitedeki tek amacım gerçekten ciddi anlamda ilişki yaşayabileceğim, bana sahip çıkabilecek mi sevgili olabileceğimiz bir erkek arkadaş bulabilmek. Hatta mümkünse benimle birlikte yaşasın, benim evimde benim yemeğimi benim ekmeğimi yesin istiyorum. Çalışıyor olması ya da işsiz olması benim için hiç problem değil. Her şey zamanla toparlanır. Ben çok zor bir hayat sürecinden geçtiğim için insanları anlayabiliyorum.

Bu devirde ne yazık ki günümüz standartlarında Türkiye’de iş bulmak, para kazanmak ve iyi bir yere gelmek çok zor. Aynı şey erkekler içinde geçerli. Hatta biz kadınlar bu konuda daha şanslıyız diyebilirim. Kadınların iş bulması ve para kazanması erkeklere nazaran biraz daha kolay. Erkekler ne yapsın ki? Onlar için hayat Çok ama çok daha zor. Bu sebepten dolayı ne kadar para kazandığınız ya da hiç para kazanamıyor olmanız benim için sorun teşkil etmiyor. El ele verdikten sonra aşılamayacak hiçbir yokuş yoktur.

Ben gerçekten benim yanımda olabilecek, beraber el ele tutuşarak sahillerde gezebileceğim, birlikte film izleyebileceğim ve bu tarz aktiviteleri gerçekleştirebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Benim için yaşınızın da çok fazla sorun olacağını sanmıyorum. Benden 25 30 yaş büyük olursa elbette sorun olabilir. Ama benden 15 yaş ya da 20 yaş büyük olması benim için hiç problem değil. Olgun erkeklerden de hoşlanıyorum henüz olgunlaşmamış olan erkeklerden de diyebilirim. Yani benim için önemli olan sizin kalbinizin güzelliği ve insan olmanız. Sonuç olarak insanların tipi ile yargılamak da yanlış. Yani Türk erkekleri göbekli olur. Türk erkekleri kıllı da olabilir. Ben bu gibi şeylere takılmıyorum. Herkesin kaşı gözü düzgün olacak diye bir kural yok. Fotoğrafından da göreceğiniz gibi ben güzel bir kadın olduğunu düşünüyorum. Zaten etrafındaki insanlar da benim çok güzel bir kadın olduğunu söylüyorlar. Aslında çirkin kadın yoktur arkadaşlar sadece bakımsız kadın vardır.

Şunu da söylemek istiyorum. Ben makyaj yapmayı, güzel giyinmeyi, topuklu ayakkabı giymeyi çok severim. Bakımlı kadınların yapması gereken her şeyi yaparım. Mesela sabahları rujunu sürmeden kesinlikle evden çıkmam. Ben hayatıma alacağım belki hayatımın en üst yerine koyarım. Yani onun haricinde hiçbir erkek gözlerime dahi bakamaz. Baksa bile sadece baktığıyla kalır. Hem de kelimenin tam anlamı ile yaşarım. Her bağlamda hayatıma girmiş olan erkeği dibine kadar mutlu edeceğimden adım gibi eminim.. Bundan önceki ilişkilerimden bir tanesi çok ciddi olarak iki yıl sürdü. Fakat ne yazık ki onu da yalan dolan bir insan olduğunu anladıktan sonra şu anda yapayalnız kaldım.

Artık bu yalnızlığıma son verebilecek adam gibi birini istiyorum. Bundan 1 bucuk yıl önce Çok garip olaylar yaşadım. Alkolüm ve sigaram var. Bunu da bilmenizi istiyorum. Yani hem alkol alıyorum hem de sigara içiyorum. Bunun haricinde hafta sonları bara gitmek ve canlı müzik dinlemek çok hoşuma gidiyor. Bunları da birlikte yapabileceğimizi ümit ediyorum. Yukarıda da söylediğim gibi maddi olarak hiçbir beklentim yok.

Bu söylediklerimin hepsini benim cebimdeki para ile yapabiliriz. Hiç sorun teşkil etmez. Ve bunu Ömrüm boyunca hiçbir zaman dile getirmem. Daha önce de söylediğim gibi benim için önemli olan gönüllerin bir olması, karşılıklı olarak kriterlerimizin uygun olması ve beni anlayabilen bir insanla birlikte yaşlanmak. Umarım demek istediklerimi anlatabilmişimdir. Aslında anlatacak çok daha fazla şeyim var ama dediğim gibi bunları sadece hayatıma aldığım insana anlatmak istiyorum. Lütfen sizlerde kendinizden bahsederken bana uzun uzun anlatın. Ve bana mesaj göndermekten kesinlikle çekinmeyin.

Adı : Çiçek

Şehir : İstanbul

Yaş : 24

Boy : 1,69

Kilo : 51

Alkol Kullanımı : Evet

Sigara Kullanımı : Evet

Mesleği : Belirtilmemiş

Aylık Geliri : 4500-5000 TL arası

Aradığı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Dost , Ev Arkadaşı

Müzik Tarzı : Slow ve Duygusal

Hobileri : Yüzmek , Müzik Dinlemek , Doğa Yürüyüşleri vs.

Medeni Durumu : DUL ( Boşanmış )

Çiçeğe Mesaj Gönder

Ankarada Dul Yalnız Bayanım Erkek Arkadaş Sevgili Arıyorum Cep Telefon Numaram Sadece Ciddi Mesaj Atanlara verilir.!

Safiye

Daha 18 yaşındayken aşık olduğum adamla saçma sapan işler içerisine girip evlenme kararı aldım ve ne yazık ki yanlış bir evlilik gerçekleştirdim. Fakat bu evlilik doğal olarak aklım başıma geldikten sonra kısa süre içerisinde bitti. 21 yaşında dul kaldım. Ancak ailemin de bu durumla ilgili yaşamış olduğu sıkıntılardan dolayı beni red etmesinden sonra yapayalnızdır bir bayan haline geldim. Yine de hiçbir zaman yılmadım ve hayatımı yaşamaktan vazgeçmedim. Önemli bir şirkette çok önemli bir konuma geldim ve Allah’a şükürler olsun ki şu anda kendi maaşımda kiraladığım rezidans dairemde oturuyorum ve altımda 150.000 liralık bir arabam var. Yani sizin anlayacağınız yıkılmadım ayaktayım dertlerimle başbaşayım:)

aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen yalnızlığımla başbaşa yaşamaya devam ettim. Uzun bir süre hayatıma hiç erkek almadım. Fakat bir noktadan sonra artık insanların bana bakış açısı değişmeye başlayınca Kendime sevgili aramaya başladım. Ama insan gerçek hayatında sevgili ararken doğru karar veremiyor. açık konuşmak gerekirse ben güzel giyinmeyi ve bakımlı olmayı seviyorum. Yani insanların ne düşündüğü benim umurumda değil. Sonuçta kadın dediğinin Bakımlı olması gerekiyor Hatta yanlış mı düşünüyorum?

Yani demek istediğim şu arkadaşlar. Ben evlenip boşanmış bir kadın olduğum için insanlar tarafından hor görülen bir kadın haline geldim.  Arkadaşım bana Bu siteyi tavsiye etti. Buradaki erkeklerin profilini kontrol ettiğimde gerçekten çok yakışıklı aklı başında insanlar gördüm. Açık konuşmak gerekirse bir arkadaşlık sitesinde ilan vereceğim kırk yıl düşünsem aklımın ucuna gelmezdi. Ama bu siteyi biraz beğendim ve güvenerek buraya ilan verme gereği duydum. Sitenin sahibinin de bayan olması ve bana yoğun bir ilgi göstermesi ve güven vermesi ile bu ilanı vermeye karar verdim.

Ben kendime sadece bir sevgili arıyorum. Yani erkek arkadaş arıyorum. ilerleyen zamanlarda Eğer karşılıklı olarak birbirimize karşı sabırlı olur Ve birbirimizi daha net bir şekilde anlar ve tanırSak evlilik konusunu karşılıklı olarak oturup konuşabiliriz. Sonuç olarak ben de bir kadınım ve çoluk çocuğa karışmak huzurlu ve mutlu bir yuva kurmak isterim.

Ancak şimdi hayatımı biraz renkli bir şekilde yaşamak tatile çıkmak gezilere gitmek falan istiyorum. Sinemaya gitmeyi film izlemeyi gezmeyi alışveriş merkezlerine gitmeyi Ben nargile içmeyi çok seviyorum. Bu arada arada sırada da olsa alkol alıyorum. Alkolik bir kadın değilim ama arada sırada bir keyif alkolü almak iyi geliyor. ilanımı okuyan ve benimle ilgilen arkadaşların bana mesaj göndermesi beni memnun eder. Gönderdiğiniz mesajları tek tek okuyacağım arkadaşlar. Lütfen bana mesaj gönderirken yaşadığınız şehri ne iş yaptığınızı ve buna benzer şeyleri yazın nokta ben de sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak ve sizi daha iyi tanımak istiyorum.

Adı : Safiye

Şehir : Ankara

Yaş : 27

Boy : 1,67

Kilo : 53

Alkol Kullanımı : Ara Sıra

Sigara Kullanımı : Evet

Mesleği : Belirtilmemiş

Aylık Geliri : Belirtilmemiş

Aradığı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Dost , Ev Arkadaşı

Müzik Tarzı : Slow ve Yabancı Şarkılar

Hobileri : Yüzmek , Müzik Dinlemek , Doğa Yürüyüşleri vs.

Medeni Durumu : DUL ( Boşanmış )

Erkek Arkadaş arayan Ciddi dul bayanlar ücretsiz mesajlaşma

Sitemiz İçerisinde bulunan dul bayanlarla ücretsiz olarak mesajlaşa bilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz sesli hayat sitesi erkek arkadaş arayan dul bayanların, olgun kadınların, zengin ve yaşlı bayanların güncel olarak ziyaret ettiği ve çok sevdiği bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Türkiye’nin Avrupa’nın en kaliteli arkadaşlık ve evlilik siteleri arasında yerini almıştır. Sitemiz kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmez. Herhangi bir üyelik yapmanıza gerek yoktur. Yani tamamen Ücretsiz ve Üyeliksiz olarak sitemizi kullanabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan dul bayanlarla, eş arayan türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı kadınlar da ücretsiz olarak mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Sesli hayat sitesi kullanıcılarının mutlu olmasını, temelleri sağlam evlilikler yapmasını, sevgilisi olmayan yalnız insanların hayat arkadaşını bulabilmesini sağlamak adına çalışmaktadır. Sizlerin mutluluğu bizim için her şeyden daha önemlidir. Biz bu işi hobi olarak yapıyoruz.!

Sevgili arayan dul bayanlar Sitesi

Sevgili arayan Dul kadınlar, olgun kadınlar ile sitemiz üzerinde tanışma fırsatını değerlendirin. Hiçbir ücret ödemeden sevgili arayan dul kadınlarla Türkiye’nin her yerinden tanışabilirsiniz. Ayrıca Avrupa ülkelerinden de sitemizi ziyaret eden bu kadınlarla da iletişim sağlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, burdur, Bursa, Diyarbakır, Trabzon, Rize, Zonguldak ülkemizin diğer bütün büyük şehirlerinden hatta küçücük köylerinden ve kasabalarından bile sevgili arayan dul bayanlar ile ücretsiz olarak sohbet edebilir ve mesaj açabilirsiniz.

Kalbinize taht kuracak olan, hayatınızı rengarenk bir hale getirecek olan insanı bulmak için hiç zaman kaybetmeyin. Sitemizin tüm planlarının altında bayanların ve erkeklerin ilanlarına yorum yapabileceğiniz ücretsiz bir bölüm bulunuyor. Bu bölümü kullanarak sizlerde kendinizi tanıtabilirsiniz. Sitemiz sizler için yedi gün 24 saat boyunca güncel olarak bay ve bayan arkadaşlık ilanlarını yayınlamaktadır.

Erkek arkadaş ve sevgili arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp Evlilik Grupları ve sohbet numaraları

Erkek arkadaş ya da sevgili arayan dul kadınlarla cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden tanışmak isteyen ve milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp sohbet uygulaması ile daha pratik bir şekilde iletişim kurmak isteyen beyefendiler merhaba diyoruz. Evet sevgili arkadaşlar içerisinde bulunduğunuz bu sayfada her gün güncel olarak ülkemizin her yerinden dul kadınlar evlenmek için, sevgili bulabilmek için, ya da güzel bir ilişki yaşayabilmek için erkek arkadaş arıyorlar.

Erkek arkadaş arayan dul kadınların cep numaraları, dul bayan cep telefon numaraları, bu bayanlarla cep telefonu üzerinden sohbet, sohbet etmek isteyen dul kadın numaraları, kız numaraları, bayan numaraları şeklinde yaptığınız bütün aramalarda seslihayat.com sitesi içerisinde kendi kültürümüze uygun olan bayan arkadaşı bularak cep telefon numarasını bizzat kendisinden isteyebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyen ve erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan dul bayanlarla Facebook Twitter ve Instagram adresleri aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde kendinizi tanıtmak ve bu sitenin bir müdavimi olduğunuzu kanıtlamaktır.

Burcu Gündoğan hakkında 959 makale
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

3 yorum

  1. merabaalar ciddi ve samimi bir şek,lde sizinle konusup tanısmak istiyorum size instagram adresimi vericem oradan biraz konusup kaynasır isek cep numaralarımızı veririz sonra da zaten güzel hayatlara inşallah 😀

  2. saygılıklarlaa 37 yaşında bir bekar erkeğim adımda yetiş böyle anlaşmalı uyuşmalı kafa denkli bir dul veya bekar farketmeksizin biriyleriyle arkadaşlık kurabiliriz madiyatı elverişli 0553 891 24 52 iletişim nommn

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*