12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Evlenmek isteyen Göçmen Bayanlar

Evlilik yapmak isteyen Göçmen Bayanlar ile bu site üstünden tanışabilirsiniz. Slm. Ben de öteki dostlarım gibi adımı bildiri atanlarla paylaşacağım. Lütfen kusura bakmayın şimdilik. Birtakım hususi sebeplerden dolayı adımı şimdilik gizli saklı tutmak isterim. Her neyse sorun o değil. Evlilik yapmak isteyen Suriyeli bayanlar içinde olan güzel ve bakımlı bir hanımefendi olarak yazıyorum sizlere. Burayı keşfettiğim gün fazla mutlu oldum. Baktım ki insanlar sosyalleşiyor buradan. Şu demek oluyor ki tam göremiyoruz fakat yorumlardan anlaşılabiliyor bir çok vakit. Hakikaten evlenmek isteyenlerle konuşmak isterim. Gün geçtikçe yalnızlaşan yüreğimi koruyacak bir beyefendiye ihtiyaç duyuyorum. Kendisi burdadır sanıyorum. Bekleyip göreceğiz.

Slm, Çanakkalede yaşıyorum ve bulgaristan göçmeni bir ailenin çocuğuyum. Resimde yanımdakiler kızlarım. 17 senedir Çanakkalede yaşıyorum ve 3 senedir de yalnız olarak yaşamaya devam ediyorum. Şayet Çanakkale ilinde yaşamak şartıyla bana ulaşırsanız konuşmak ve ileriye dönük fikirlerimi belirtmek isterim. Benim gibi dul dost arıyorum. Daha çok data veremedim fakat iyi niyetli ve ciddi düşünen evlilik yapmak isteyen beyleri temenni ediyorum.
Türkiye’ye gelmek isteyen bayanlar için sitemiz mükemmel bir hizmet vermektedir.

Şayet evlilik yapmak isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız veya “ben evlenmek isterim” diyen bir bayansanız sitemizin Tamamıyla parasız olan hizmetinizden rahatça yararlanabilirsiniz. Ukrayna’dan Türkiye’ye gelmek isteyen bayanlar evlilik, yeni bir yolun başlangıcı ve yaşamın kim bilir en güzel dönemlerinden birisidir. Pek çok insan, bilhassa hanımefendiler, bu büyük ve hususi günün ne vakit yaşanacağını bekler ve hayalini kurar. Elbet birlikteliği hususi kılan şey evliliğin kendisinden fazla, evlendiğiniz insanın kim olduğu ile alakalıdır. İnsan evlenmek için evlenmez. Evlenmeye kıymet bir insan bulmuş olduğu için evlenir. Fakat bu evlenmeye kıymet insanı bulmak, {hiç de} basit değildir.

Ayrıca ;evlenmek isteyen kapalı bayanlar,evlenmek isteyen moldova kadınları,azerbaycanda evlenmek isteyen qizlar,evlenmek isteyen erkeklerin whatsapp numaraları,evlenmek isteyen bayan whatsapp numaraları,evlenmek isteyen erkek numaraları,evlenmek isteyen erkek doktorlar,evlenmek isteyen dul bayanların telefon numaraları,evlenmek isteyen dul bayan telefon numarası,evlenmek isteyen dul bayanlar 40 yaş üstü bayanlar,ırakta evlenmek isteyen bayanlar,evlenmek isteyen tacikistan kadınları gibi bir çok içeriği de sitemizde arama yaparak kolayca bulabilirsiniz.

 

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler