21.7 C
New York kenti
Cuma, Haziran 9, 2023

İstanbul Sevgili Arayan Kızlar ve Bayanlar

Filiz: Kalbimin kapılarını açmaya karar verdim

Cinsiyet Hanımefendi

Yaş 42

Kent İstanbul

İlişki durumu İlişkim yok

Telefon Gizli saklı

E-mail* Gizli saklı

 

Izahat

Merhabalar dostlar nasılsınız bakalım ? Aranıza İstanbul’dan katılıyorum zor ve problemli ve stresli bir yaşam yaşıyordum fakat şükür ki yeni yeni düzene koyuyorum iyi bir insanla tanışmak isterim yolum Güzel insanlarla keşişsin kendim hakkında fazla geniş kapsamlı informasyon veremiyorum beni anlamanızı isterim Fakat iyi birisini tanımak isterim İstanbul’dan olursa daha mutlu olurum her insanın kendisince bir derdi vardır illaki fakat benim de kendimle ilgili hususi sorunlarım ve aileyle ilgili problemlerim var fakat şu anda hepsini bitirmiş durumdayım Yeni bir hayata adım atmak isterim Yeni bir insanla tanışmak isterim Beni anlayan Beni sevecek bana destek olacak birisini umuyorum.

Her şeyi acele getirip bir telaş ile tanışmak değil yavaş yavaş adım adım birbirimiz hakkında sorular sorarak Birbirimizi tanıyarak bir arkadaşlık oluşturmak isterim şayet siz de benim gibi bir durumdaysanız birbirimize daha iyi anlarız Lütfen beni anlayışla karşılayın ilginiz için teşekkür ederim.

Eslem: Yalnızca hakkaten duygularıyla yazana dönüş yapacam

Cinsiyet Hanımefendi

Yaş 19

Kent Balıkesir

İlişki durumu İlişkim yok

Telefon Gizli saklı

E-mail* Gizli saklı

İstanbul Ataşehir Bayan ve Kız Arkadaş Sevgili Bulma ilanları ve Kız Cep Numaraları 2020
İstanbul Ataşehir Hanımefendi ve Kız Arkadaş Sevgili Bulma ilanları ve Kız Cep Numaraları 2020

Izahat

Ben Eslem bir sayfam olsun istedim ben de yeni birini tanımak isterim Dostlar siz de tanışmak için bu sayfamdan bildiri atabilirsiniz sizlerden tek ricam lütfen dürüst mesajları yazın lüzumsuz mesajları silerim ve cevapta vermem haberiniz olsun o şekilde bir bayan değilim ilgilenen konuşmak isteyen tanışmak isteyen bir de yaşıma elverişli olan arkadaşlarla yazışmak isterim. Derhal doğrudan telefon numarası yazmayın öncesinde kendinizi birazcık tanıtın Kendinizden bahsedin kimsiniz neler yaparsınız nereden yazıyorsunuz gibi bir de Instagram sayfanız var ise yazabilirsiniz Ben de resimlerinizi görmüş olurum.

Dere: merhaba her insana arkadaşliklar için yazışabiliriz

Cinsiyet Hanımefendi

Yaş 23

Kent Adana

İlişki durumu İlişkim yok

Telefon Gizli saklı

E-mail* Gizli saklı

İstanbul Kız Arkadaş Arama ve Bulma Siteleri Türbanlı Kapalı Suriyeli Kız Arkadaş İlanları 2020

Izahat

Adana’dan Merhabalar benim adım dere çalışıyorum işimden Zaman buldukça buraya bakacağım tanışmak isteyen mesajlaşmak isteyen dostlar var ise hakkaten sohbet edebiliriz Bana dürüst olmalarını isterim zira burada yeniyim Tam da her şeyi bilmiyorum fakat bildiri yazarsanız ben de yanıt veririm söylediğim gibi işten Zaman buldukça buraya bakacağım Ümit ederim güzel arkadaşlıklarımız olur.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

2 YORUMLAR

  1. Tanışma aşamasından sonra evlilik yolunda ilerlemek isteyen bayan arkadaşlar yazabilir detaylar ilerledikçe açıklanır şartlar açık seçik

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler