19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Nail Aksoy (20) Antalya Manavgat ‘ta intihar etti

Nail Aksoy (20) Antalya Manavgat’ta ırmak kenarında kendini iple ağaca asarak intihar etti

Dün akşam Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Sarılar Jandarma Karakoluna gelen Cemil Aksoy, 20 yaşındaki oğlu Nail Aksoy’un kayıp bulunduğunu, hayatından kaygı duyduğunu belirterek kayıp başvurusunda bulunmuş oldu.

Nail Aksoy’un babasının kredi kartından para çekmiş olduğu nedeni öne sürülerek babasıyla aralarında münakaşa yaşandığı, annesine ilişkin 07 BRM 21 plakalı Tofaş Doğan marka otomobil ile evden ayrıldıktan bir müddet sonrasında ablasını telefonla arayarak ‘Ben ip aldım, Sorgun çamlığına gidip kendimi asacağım’ dediği bildirildi.

Jandarma ekipleri gece süresince Sorgun Çamlığı ve çevresinde yapmış olduğu aramalardan netice alınamazken, sabah tekne turundaki bir vatandaşın, tekneden ırmak kenarındaki bir ağaçta asılı bir cisim görmüş olduğu suç duyurusu polisi harekete geçirdi.

Manavgat Güvenlik Müdürlüğüne bağlı takımlar bölgede arama emek vermesi yaparken, data verilen jandarma ekipleri de kendi bölgesinde aramalarını sürdürdü. Irmak kenarındaki bir ağaçta asılı vaziyette bir erkek cesedi bulunmuş oldu.

Vaka yerine gelen jandarma ekipleri, cesedin Sarılar’da yitik başvurusunda bulunulan Nail Aksoy’a ilişkin olabileceğini belirttiler. Yapılan araştırmalarda cesedin Nail Aksoy’a ilişkin olduğu belirlendi.

Nail Aksoy’un cansız bedeni Manavgat Güvenlik Müdürlüğü Vaka Yeri İnceleme ekibi, Cumhuriyet Savcısı ve Adli Tabibin incelemelerinin peşinden Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, vaka yerine 300 metre mesafedeki otomobili ailesine teslim edildi.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler