14.6 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Aba Görmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada aba görmek, yolculuğa işaret eder, aba giymek: Üstüne bir aba giymiş bulunduğunu görmek, rızka, bereketli ve ferah kazanç sağlamaya ve saadet ve mutluluğa işaret eder. Yine bir aba giymiş bulunduğunu görmek, asla beklenmeyen bir yerden gelecek çıkar ilişkisi ile ifade edilir.

Rüyada aba görülmesi, seyahat ve mutlu edecek ve sevindirecek hayırlı bir haber anlama gelir. Herhangi bir insanın kadın ya da erkek farketmeksizin rüyasında aba üzerine oturduğunu görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında aba giydiğini görmesi; rahat bir kazanca ve hayalini kurduğu mutluluğa artık erişeceği manasına gelir.

Rüyada insanın sırtından abayı çıkardığını görmesi; görevinin sona ereceğine, bir tüccarın rüyasında sırtından abasını çıkardığını görmesi işlerinin daha da bozularak kötüye gideceğine yorumlanır.

Rüyanızda abanızı çıkarıp bir başka birisine verdiğinizi görmeniz; elinizde olan malı başkalarına kaptıracağınıza işaret eder. Rüyada sırtınızdaki abanın siyah bulunduğunu görmek ise sizi oldukça üzecek ve ansızın gelecek bir haber alacağınıza manasına gelir.

Rüyanızda sırtınızdan siyah bir abayı çıkardığınızı görmeniz, halen içerisinde bulunduğunuz bir sıkıntının artık sona ereceğine ve kurtulacağınıza işaret eder, beyaz aba giymek ele geçecek mala işaret eder.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler