1.6 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Rüyada Abajur Görmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Abajur Görmek ile ilgili her ne biçimde olursa olsun farketmeksizin abajur ile ilgili bir şey görmek hayırlı ve oldukça güzel bir rüyadır. Yani şanslısınız.Bu rüya kısa süre sonra yapacağınız bir işten ciddi anlamda hayırlı bir maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. 

Rüyada beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, mor, siyah, pembe veya ayaklı bir abajur görmek, yararlı bir işe başlamaya, geliri öncesinden malum ve belli olan işleri yorulur. Rüyada abajur görmek, o anda bilmediğiniz, daha sonradan meydana gelebilecek , ansızın ortaya çıkacak olan bir işten maddi kazanç edinmek manasına da gelir. Rüyada abajur yakmak iyi habere, abajur almak iyiliğe, abajur takmak yararlı işlere, abajur lamba yorumu ise maddi kazanç manasına gelir.

Rüyada abajur yakmak

Rüyada Abajur yaktığını görmek iyi bir haber olarak ifade edilir. Abajuru kendi yakan şahıs eline geçen bir fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendirecek anlama gelir. Ek olarak abajur yaktığını gören büyük bir başarıya , büyüklük saygınlık ve zafere ulaşır.

Rüyada abajur almak

Rüyada abajur almak, pek çok kimse için yararlı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve her insana iyilik edeceğinize işarettir. Bekar birinin abajur alması üzel, şerefli ve güzel kalpli iyi niyetli ahlaklı ve saygın sagibi olan biriyle evlenmeye işarettir.

Rüyada abajur takmak: Rüyada Abajur takmak yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir.

Rüyada abajur lamba görmek:Rüyada her ne biçimde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın tarihte bir iş yaparak ciddi anlamda maddi gelir elde edileceğini belirtir.

Rüyada abajur satın almak

Rüyada Abajur yararlı bir işe başlamaya, geliri evvelinde malum olan ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan meydana gelebilecek bir işten kazanç edinmek manasına gelir.

Rüyada abajur armağan almak

Hayırlı bir habere işarettir. Rüyada Abajur iyi haberdir. Abajuru kendi yakan şahıs bir fırsatı değerlendirecek anlama gelir. Henüz evlenmemiş Bekar olan bir kişinin kadın ya da erkek farketmeksizin rüyasında beyaz abajur görmesi yakın bir tarihte hayırlı birisi ile karşılaşarak evlilik gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada pembe abajur görmek: Rüyada pembe abajur görmek te iyiye yorulduğu gibi mehtaplı geceler yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada abajur kırılması

Gezi ya da tatil amaçı seyahete çıkmaya yada yolculukla tabir edilir, üzüntü ve sıkıntının sona ermesine ve iyiye gitmesine yorulur. Birtakım tabirciler abajurun kırılmasını bir şeyi arzu edip de ona kavuşamamak olarak yorumlamışlardır.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler