13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Abaküs Görmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyanın Anlamına nazaran Rüyayı gören kişinin ( kadın ya da erkek ) bereket ve de bolluk içerisinde bir yaşam sürüleceğine, maddi ve tinsel problemlerin Tanrı’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, desteğe ihtiyaç duyan insanlara yardım edileceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, maddi anlamda çok daha güçlü olması yardımıyla de hayat standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen pek çok şahıs ile çeşit çeşit bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada abaküs görmek gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, çağdaş insanlarla tanışılacağına, büyük ve başarı göstermiş bireyler ile tanışılacağına, kendisini fazla büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, evlatlarına iyi yürekli bir tutum içerisinde olacağına inanılmaktadır.

Rüya alemine nazaran rüyayı gören insanın gençlerin ve evlatların okuması için destek olacağına, her mevzuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve fazla uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir süre içerisinde geleceğine, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, çekmiş olduğu cefa kadar da sefa süreceğine, saygınlığına kir sürülmeyeceğine işarettir.

Rüyada abaküs görmek her akşam bir davete veya toplantıya gideceğine, yapacağı birtakım girişimler yardımıyla durumunu düzelteceğine, girilen bütün işlerin hayırlı rızklar getireceğine, hiç kimseye el açmadan yaşayacağına, ilerleyeceğine, fazla başarı göstermiş işlerin altına imza atacağına, güç, kudret ve inanç sahibi olacağına işaret eder.

Yorumcuya nazaran yaşamı içerisinde kendisine zarar veren her şeyden en kısa zamanda kurtulacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, elinde bulunan kazancın kendisine fazla yeni kapılar açacağına, fazla güzel vakalar yaşanacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, kısmetli bir şahıs olunması yardımıyla girilen tüm işlerde fazla büyük kazanca kavuşulacağına inanılır.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler