13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek Nedir ? Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Abanoz ağacı görmek, yetenek ve beceri ve kuvvete işaret eder. Öteki bir tabire bakılırsa de Rüyada abanoz ağacı görmek uzak mesafe bir konuma tatil gezi ya da seyahat edileceğine yorumlanır. Muhyiddin İbnül-Arabî’ye bakılırsa rüyada abanoz ağacı görmek iyi değildir. Abanozdan yapılmış bir eşya görmek, hoş olmayan neticelerle karşılaşmaya işarettir. Bazıları de abanoz görmeyi güçlü ve inatçı biriyle karşılaşmaya yorarlar.

Erkek rüyasında abanoz ağacı görürse neşeli, zengin bir hanıma yorumlanır. Bayan rüyasında abanoz ağacı görürse katı kalpli varlıklı bir adama işaret eder.

İbn-i Sîrîn: Abanoz ağacı, kendi işinde çalışkan ve sağlam olmakla birlikte pinti ve varlıklı olan, fakat hiç kimseye hayrı dokunmayan kişiye işarettir.

Ebû Abdillâh Şemsüddîn Muhammed b. Yûsuf b. Alî el-Kirmânî: Abanoz ağacı kesin, çalışkan ve pinti hanıma işarettir.

Rüyada Abanoz ağacını yada abanozdan yapılmış eşya görmek kimsenin, fazla inatçı birisi ile evlenmesine veya inatçı birisi ile iş yapmasına işaret eder.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler