19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest alıp namaz kılmak keder üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaktır. Rüyada abdest alıp namaz kıldığını gören şahıs keder üzüntü ve sıkıntılardan kurtulur.

Tüccar olan kimsenin rüyada Abdest Almadan namaz kıldığını görmesi, sermayesi olmadan mal kazanacağına işaret eder. 

Abdest, hataları temizleyen ibadetlerdendir. Abdest alarak namaz kılmak dini inancınızın sağlamlığına tabir edilir. Rüyada abdest alarak namaz kılmak hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçekleşmesine işarettir. Hayırlı ve Sevindirici haberlere işaret eder. Bu rüyayı gören şahıs hasta ise derman bulur, günahları çok ise tövbe eder, iyilik tarafı artar, her türlü saadet ve mutluluğa adım atar.

İmam Abdalganî an-Nabulusî buyuruyor ki: – Rüyada abdesti var iken yine abdest aldığını görmek, rahmet üstüne rahmete, nimet üstüne nimete işaret eder.

Yine rüyada soğuk bir mahzende abdest aldığını yada gusül yaptığını gören kimse, zayi etmiş olduğu şeyini bulur. Namaz kıldığını görse, üzüntü , keder ve gamdan halâs olur ve gamdan kurtulur. Rüyada abdest alıp namaza kıldığını gören kimse, keder üzüntü ve sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada namaz kılmak için abdest alan kimse için, korkmuş olduğu şeylerden güvencede olur. Abdest alıp namaza başladığını gören, keder üzüntü ve sıkıntılardan kurtulup Allahü teâlâ’a şükreder.

Rüyada temiz su ile abdest alıp namaz kılmak rüyayı gören şahıs dertli,üzüntülü ve de kederli ise üzüntüden kurtulur. Borcu var ise borcunu öder. Hastaysa derman bulur. Günahları çok ise tövbe eder. Saf su ile abdest alıp namaz kılmak hayırlı rüyalardandır.

Ayrıca ;

Rüyada abdest alıp namaz kılmaya çalışmak,abdest alıp namaz kılmamak,abdest alıp namaz kılmak ihya,camide abdest alıp namaz kılmak, birinin abdest alıp namaz kıldığını görmek,abdest alıp sabah namazı kılmak şeklindeki rüyalarınızın yorumları ve tabirleri için sitemizin ” arama ” bölümünü kullanarak ulaşabilirsiniz.

Sümeyye Yıldırım
Sümeyye Yıldırımhttps://seslihayat.com
Merhaba Ben Sümeyye , SesliHayat.Com ' da uzun zamandır içerik üretiyorum. En Kaliteli içerikler , En doğru bilgiler için sitemizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler