14.6 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Abdest Bozmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Abdest Bozmak ; Beladan, sıkıntıdan, kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada ufak abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine delalet etmektedir. Varlıklı ise malının zekâtını verir. Kadın Ya da erkek farketmeksizin bir insan rüyada kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, esenlik ve afiyeti için malını harcayacağına işaret eder.. Insanın rüyada abdest yapmış olduğu yeri bilmemesi, malını boş yere harcamakla tabir olunur. Yine bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmek, bir malı bir yere gizlemeğe işaret eder.

Ufak abdest bozmak yoksul ve fakir olan için bolluk kazanç bereket ve zenginliğe, tutsak için özgür kalmaya, yolcu için memleketine dönmeye işaret eder. Elverişli bir yere ya da wcye küçük idrarını yapmak sıkıntıdan kurtulmaya, İnsanların görebileceği herhangi bir yere küçük idrarını yapmak kişiyi sıkıntıya sokacak biir şey hayata geçirmeye, Sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak mevcut olan sıkıntının gitmesiyle beraber malının bir kısmını kaybetmeye delalet eder. 

Rüyada bilinmeyen bir yerde ufak abdest bozmak bilinmeyen bir kadınla evlilik yapmaya, Sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak bir şeygizlemek istemesine rağmen elverişli bir yer bulamamaya, Çişini kolay bir şekilde yaptığını görmek rızkın basit teminine Zorlanarak işediğini görmek geçim konusunda zorluklarla karşılaşmaya, Gömleğine çişini yaptığını görmek görmek evli için çocuğa, bekar için evlenmeye, Leğen, testi ,şişe ve benzeri kaplar içerisine ya da bir kuyuya işemek bir hanımla nikahlanmaya, Büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile yorulur.

Helada büyük abdest bozmak malını israf etmeye, Herhangi bir kap ya da elbise üstüne bunu yapmak bayan yüzünden sıkıntıya düşmeye, Dere kenarı ya da vadide büyük abdest bozmak haksız yere kabahati yokken suçlanmaya, Biryere dışkı yapmış olup üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye, Yatağına büyük abdestini yapmak uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya işaret eder. 

Ufak abdestini bozdugunu görmek, sikintidan kurtulmaya, büyük abdestini yaptigini görmek borçtan, hasta ise hastaliktan kurtulmaya isarettir.

Abdestini abdesthanede degil de açik ve her insanın görecegi bir yerde yaptigini görmek, hakkinda bazi dedikodularin yapildigina, abdestini evinin odasinda bozdugunu görmek, düsmanlarinin olduguna işaret eder.Bir baska rivayete görede ;Ufak abdest yaptigini gören kimsenin üzüntüsü gider.

Mal sahibi ise malin zekatini verir. Rüyada kendisine abdestsizlik hali vuku bulsa sikinti ve ihtiyacinin fazla oldugunu görse, eger yolcu ise yola çikmasin. Bundan dolayı yolu kesilir. Kendisinden kuru bir sey çikmakla abdestinin bozuldugunu görse, afiyet için malini sarf ve infak eder.

Eger abdestini bozan sey akici ise malinin hepsini harcar ve infak eder. Eger, abdest yeri abdesthane gibi malum bir yer ise ihtiyaci için sarf edecegi seyin mesru ve maruf olmasina işaret eder. Abdest yaptigi yer, bilinmeyen ise, bilmedigi yere malini harcar ve bundan bir sevap alamaz ve kendisine de sükür ve medh edilmez. Bunlarin hepsi kendi istegi ile meydana gelmektedir. Bir yere abdest edip toprakla üstünü orttügünü gören kimse, bir mali yere gömer.

Rüyada başkalarının yanında tuvaletini yapmak,küçük tuvaletini yapmak,büyük tuvaletini yapmak ihya,kendi bokunu görmek – diyadinnet,kaka yapmak,küçük tuvaletini yapmak diyanet,tuvaletini yapmak ve birinin görmesi,başkalarının yanında tuvaletini yapmak diyanet gibi rüyalarınızın da tabirini görmek için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Sümeyye Yıldırım
Sümeyye Yıldırımhttps://seslihayat.com
Merhaba Ben Sümeyye , SesliHayat.Com ' da uzun zamandır içerik üretiyorum. En Kaliteli içerikler , En doğru bilgiler için sitemizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler