13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Abdesthane Görmek Ne Anlama Gelir ?

Çoğunlukla rüyada abdesthane görmek, mühim bir işin yada probleminin yakında çözüleceğini belirtir. Netice olarak Rüyada abdesthane ehemmiyeti yüksek bir işe girişeceğiniz manasına gelir. 

Rüyada Abdesthane görmek, gömü, mal, mülk ve varlığa işaret eder. Ek olarak temizlik yada ferahlığı gösterir. Rüyasında abdesthane temizlediğini gören kimse varlıklı olur.

Abdesthanede pislikle kirlendiğini gören sıkıntıya düşer. Abdesthaneye su dökmek, taşlarını yıkamak, hasta ise derman bulacağına; abdest hanenin kapısını kitlendiğini görmek, evinden bir kimsenin ayrılacağına delalet eder.

Bir daha farklı rivayete nazaran de: Rüyada abdesthane görmek, eve işaret etmiş olduğu gibi hazineye de işaret eder. Bu sebepten ötürü rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse, varlıklı olur.

Şayet abdesthanenin taşıp aktığını ve onun birtakım eşya ve kumaşlarını ziyan ettiğini görse, keder, üzüntü ve sıkıntıya düşer. Kimi zaman rüyada Abdesthane görmek hayat arkadaşına ( eşine , hanımına ) da işaret eder. Zira koca abdesthanede yalnız kalmış olduğu gibi karısıyla da yalnız kalır. Abdesthane evi süpüren hizmetçiye da işaret eder. Rüyada görünen abdesthane, sır saklayan bir kimseyi gösterir. İmam Nablusi Abdesthaneyi hâzineye ve içine mal konulmuş olan eve işaret etmiştir.

Rüyada abdesthane içerisinde bulunduğunu görmek, yolculuğa, işyerine, ev veya zenginlik olarak yorumlanmaktadır. Rüyada Abdestini yapmak: Sorun ve dertlerinizden kurtulacağınız manasına gelir.

Abdestini Yapamamak: Giriştiğiniz işte ne yazık ki başarılı olamayacağınıza ve sıkıntı içerisine gireceğinize işarettir.
Rüyada Abdesthaneden çıkmak: Ehemmiyeti yüksek bir işi terk edeceğiniz manasına gelir. Ek olarak abdesthanenin görülmesi, hazineye ve içine mal konulmuş olan eve ve zenginliğe de işaret eder.
Rüyada minik abdest yaptığını görmek, üzüntü ve üzüntülerin gideceğine delalet etmektedir ve bu kimse asgari ücretten fazlasını kazanan ve maddi ihtiyacı zor durumda olmayan ise malının zekâtını vermek kendisine nasip olur.

Rüyada abdest alınan yer görmek,abdesthaneye Girmek,Abdesthane Görmek ihya,abdesthanede abdest almak gibi diğer rüya tabirlerini de görmek istiyorsanız sitemizin arama bölümünü kullanarak erişebilirsiniz.

 

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler