19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Abide Görmek Ne Anlama Gelir ?

Neler Okuyacaksınız »»

Rüyada abide görmek; doğu cihetine, sefere, uzun sürecek bir yolculuğa, geçmişiyle övünmeye, kazanca ve devletle yapılacak işe delalettir. Insanın rüyasında tarihi abide görmesi, uzun sürecek bir seyahet ve yolculukta yada resmi bir işinin istediği biçimde sonuçlanacağına yorumlanır.

Bununla beraber abide hayırlı bir evladı olacağı manasına gelir. Rüyada görünen abide tarihi bir yapıt ise başarı göstermiş ve kalıcı işler yapacağına delalet etmektedir. Rüyada abide seyahat, övgü, kazanç ve gezi anlama gelir.

Rüyada abide görülmesi, seyahat ve insanın geçmişiyle övünmeyle yorumlanır. Herhangi bir insanın kadın ya da erkek farketmeksizin rüyasında anıtın üzerine çıktığını görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında abide olan bölgeleri ziyaret ettiğini görmesi; mutlu bir hayata kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Abide Görmek

Rüyada Abide, tarihi bir kalıntı ise, kendisi ileride ismi hatırlanası bir şahıs olarak memleketinde isim yapar ve meşhur biri olur. Bir daha farklı rivayete bakılırsa de: Rüyada bir şehrin meşhur bir abidesini görmek, uzun, mutlu ve rahat bir yaşam süreceğine delildir.

Bu rüyayı gören bununla birlikte uzun süreden beri beklediği bir işinin arzusuna bakılırsa sonuçlanacağı biçiminde yorumlanır. Bu rüya hayırlı bir çocuğun olacağına da delalettir.

Rüyada daha öncesinde asla görmediği, asla bilmediği bir abide görmek uzun bir yolculuğa, seyahate delalet etmektedir. Rüyanızda mühim öncesinden malum abideleri görmek ise fazla parlak iş teklifleriyle karşılaşacağınıza ve başarı üzerine başarı göstereceğiniz manasına gelir.

Malum bir abideyi görmek geçmişiyle öğünmeye, daha öncesinde görmediği abideyi görmek seyahate, abidenin onarıldığını görmek batıl şeylerin rağbet bulmasına, abidenin mevcut olan halinin tahribata uğraması meydana gelecek değişikliklere yorumlanır.

Abide hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır, iyiye yorulur, kısmettir. Abidenin karşısında durmak kısmetli bir süre boyunca girmeye tabir edilir. Abideye bakmak fazla mühim birinden gelecek desteğe işarettir. Rüyasında tarihi bir abide gören, uzun sürecek bir seyahate çıkmasına işaret eder.

Rüyada tarihi eser taş görmek,tarihi Eser Bulmak,tarihi yerler görmek Diyanet,tarihi eser heykel Görmek,tarihi eser eşya Görmek,tarihi eser altın görmek,tarihi mekan Görmek,tarihi Eser Görmek Diyanet gibi merak ettiğiniz ya da aradığınız diğer rüya yorumları ve tabirleri için sitemizin arama menüsünü kullanabilirsiniz.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler