19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Abiye Giymek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abiye giymek göz alıcılık, güzellik, neşe , mutluluk ve sevinç ile işaret etmektedir. Zira abiye, hanımefendilerin hususi gün ve gecelerde, giyindikleri giyim anlama gelir. Genç bir kızın Rüyada beyaz abiye giymesi, kısa bir süre içerisinde kısmetinin çıkacağına iyi ve zengin bir delikanlıyla evleneceğine işaret eder. Rüyasında kısa abiye elbise giyen rüyayı gören kişinin, her insanın dikkatini çeken, beğenilen, oldukça alımlı , göz alıcı ve güzel bir bayan manasına gelir.

Rüyada siyah abiye elbisesi insanı muhafaza edecek şeyler anlama gelir. Rüyasında yeşil abiye elbiseler giyen şahıs, nezih ve de güzel ortamlara katılacağına delalet eder. Rüyada abiye giymenin rüyanda görülme biçim ve durumuna gore 13 değişik anlam ve yorumu okuyun:

Bu arada Rüyamda abiye gördüm ama rengi modeli neydi hatırlamıyorum. Rüyamda Eşimin , Annenin , Kız Kardeşin , Akrabanın , Komşunun , Sevgilinin Abiye giydiğini görmek nedir ne anlama gelir diye merak ediyorsanız şu bağlantıya da göz atabilirsiniz. Bağlantı : Rüyada Abiye Görmek

1- Rüyada Pierre Cardin Abiye giymek

Söz, nişan, nikah abiyesi dendiği zaman aklımıza ilk gelen Pierre Cardin abiye modelinden giyilmesi iyimser ve cana yakın biri olduğunuzu gösterir. Bununla birlikte gerçek hayatta fazla hususi biri olduğunuzu gösterir. Pozitif enerjiniz yardımıyla gittiğiniz her ortamda kendinizin hususi bir şahıs bulunduğunu hissettirdiğinizin işaretidir. Ek olarak abiye dikmek varlıklı ve heybetli bir yaşamın sizi beklediğini, hayatınızın mutluluk ve sevinç içerisinde geçeceğini belirtir.


2- Pırıltılı, Parlak ve Canlı Renkli Abiyeler Giyilmesi

Rüyada pırıltılı abiye giymek, yaşama sevincine, önüne çıkacak güzel fırsatlara delalet etmektedir. Parlak renkteki canlı, cıvıl cıvıl parlayan renkli abiyeler giydiğini gören rüyayı gören kişinin kendi işindeki keder, gam, üzüntü ve dertlerden kurtulmasına, mutlu ve rahat bir hayat sürmesine işaret eder.


3- Lekeli Abiye Giymek

Eğer bir İnsan Rüyasında lekeli abiye giymesi keder ve üzüntüye, ümitsizliğe, kirli paslı abiyelerden giymekse, günaha işaret eder. Rüyanızda abiye elbisenizin herhangi bir yerinde kir bulunduğunu görmeniz; hakkınızda bazı dedikoduların yapıldığına delalet etmektedir.


4- Rüyada Nişan yada Nikah Abiye Giymek

Varlıklı kimselerle tanışmaya ve onlardan gelecek menfaate işaret eder. Şık giyindiğinizin işaretedir. Bu rüya aynı anlamda söz vermekle alakalıdır. Rüyada nişan abiyesi giyilmesi yüksek bir makama ve kadrini yüceltecek bir şöhrete erişmeye işarettir.


5- Eskimiş Abiye Giyilmesi

Rüyasında abiye elbise gören ve eskimiş yırtık abiye olması sorun ve karamsarlığa dalalet eder. Kimi zaman de bu rüyayı gören kişinin endişesine işaret eder.


6- Rüyada Uzun Abiye

Bu Rüyanın sahibi kadın ya da erkek farketmeksizin güzel ve de uzun bir ömre sahip olur. Kısa abiye giyilmesi, kısa sürede gelecek kısmete yorulur. Rüyada görünen uzun abiye güzel ve de uzun bir hayata işaretle işaret etmektedir.


7- Rüyada Kırmızı Abiye Giymek

Rüyada abiye giyen şahıs güç,kazanç,saygınlık kudret sahibi olmaya ve kuvvetli olmaya, kırmızı abiye ise uzun süreden beri beklenen istikbalin parlaklığına ve bahtın açıklığına işaret eder. Rüyada kırmızı renkte elbise, kırmızı abiye giymek kırmızı rengin alametine dayanarak rüyayı gören kişinin sevincini, mutluluğunu ve neşesinin işaretidir.


8- Büyük Beden Abiye Giymek

Gerçek yaşamda şık giyinen biri olduğunuza işaret eder. Yaşamın keyfini çıkaracak fırsatların sizi beklediğine işaret etmektedir.


9- Rüyada Pembe Abiye Giymek

Kırmızı abiye yorumuna artı olarak feraha, sevince nail olmaya delalet etmektedir.


10- Mezuniyet Abiyesi Giymek

Rüyada abiye görmek rüya yorumcularına gore eskiyi özlemle yorumlanır. Yeni yaşamda da moralini bozan ve üzen şeylerden kurtulacağın günlerin yakın bulunduğunu işaret etmektedir. Size coşku yaşatacak müjdeli haber ve sürprizlere yorulur.


11- Rüyada Abiye Giyen İnsanlar Görmek

Rüyada siyah abiye giymiş insanoğlu görmek, halk içinde saygı duyulan bir şahsiyet olmakla beraber saygınlık, güç, nüfuz, kuvvete ve bununla beraber insanlara yararı dokunan bir kimse anlama gelir. Kadın Ya da erkek farketmeksizin bir insan rüyada insanların üstünde yeşil abiye giydiklerini görmesi, o kimsenin uzun süreden beri beklediği bir dileğinin gerçekleşmesine işaret eder.


12- Rüyada Başkasının Abiye Giydiğini Görmek

Eğer bir İnsan Rüyasında başkalarının abiye giydiğini görmesi rüyayı gören kişinin abiye elbisesinin kıymeti, şeref ve yeniliği nispetince erişeceği devlete ve saadet ve mutluluğa işarettir.


13- Rüyada Siyah Uzun Abiye Giymek

Rüyada siyah abiye elbisesi, insanı sakınan şeyler manasına gelir. Giyilmiş siyah uzun abiye, rüyayı gören kişinin kendi işindeki üzüntüsünden kurtulmasına delalet etmektedir. Siyah abiye giymek, sebata da Delâlet etmektedir.

Çoğunlukla rüyada mor, gri, pembe, kırmızı, siyah, beyaz, mavi abiye giymek veya herhangi bir renkte abiye elbise giyilmesiyle ilgili rüyalar hayırlıdır. Renkli mavi abiye sevinç, yaklaşan mutlu günler, rahatlık, ve güzel günler manasına gelir.

Rüyada birinin siyah abiye giydiğini görmek,abiye elbise Görmek diyanet,siyah abiye Giymek,abiye Giymiş Birini Görmek,abiye elbiseler Görmek,kırmızı uzun abiye elbise Giymek,abiye Giymiş kadın görmek,siyah uzun Abiye Giymek şeklindeki diğer rüyalarınızın yorumlarını merak ediyorsanız sitemizin Rüya Tabirleri bölümüne ya da arama menüsünü kullanarak erişmekte tamamen özgürsünüz : )

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler