13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Ablukaya Alınmak Abluka Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kuşatım altına alınmak; şu demek oluyor ki muhasara görmek, kuşatılmak, can bunaltan haberdir. Rüyada kuşatım altında kalmak şu demek oluyor ki kendi oturmuş olduğu meskenin düşmanlar tarafınca ablukaya aldığını görmek, asla beklenmeyen bir yerden yardım ve para elde edeceğine işaret eder.

Etrafındaki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek, işinde ve ticaretinde ilerleyerek para kazanmak ve gelir elde etmek için hiçbir engeli kalmadığına delalet etmektedir. Bir sevmiş olduğu insanın kuşatım içerisinde bulunduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin ondan borç para isteyeceğine delildir.

Rüyada kuşatım altına alınmak; Etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek, düşmanları tarafınca işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada abluka altına almak; Bir kavmi kuşatım altına aldığını, üstlerine mermiler attığını gören; bir toplulukla tartışır. Attığı mermiler isabet kaydederse, münakaşa esnasında söylediği sözler tesirli olur. Kuşatım altındaki insanlara yüksekten mermi attığını gören, tartıştığı kişilere üstün gelir.

Ateşin çevrenizi kuşattığını görmek; ateş miktarınca haram mal elde edeceğinize tabir edilmektedir. Aydınlığın sizi kuşattığını görmek; Mühim bir şahsiyetten bilimsel ve dini mevzularda informasyon alacağınıza tabir edilmektedir. Melekler tarafınca kuşatılmak; huzura kavuşmaya delalettir.

Rüyada periler tarafınca abluka altına alınmak; iki sevgili içinde çekimser kalacağınıza ve hangisini tercih etmeniz gerektiği mevzusunda zorlanacağınıza yorumlanır.

Rüyada kuşatım altında kalmak: Kendini kuşatım altında gören, sıkıntıya düşer. Bir çember içerisinde kalır. Ablukayı zahmetsizce yarmak; iyidir. Ancak bu esnada çok zorluklar çektiğini, zorluklarla karşılaştığını görmek iyi değildir. Hisarda harp aletlerinden birini arayıp bulamayan gücünü ve de kuvvetini kaybeder. Eğer aramış olduğu silahı bulursa zafer kazanır.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler