13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Abraş Görmek Ne Anlama Gelir ?

Çoğunlukla rüyada Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam hastalığı görmek, hoşa gitmeyen bir şeyle karşılaşmaya işaret eder. Şayet rüyayı gören hastaysa derman bulacağı anlamına gelir. Kendi yüzünün Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam olduğunu görmek ise eşi ile içinde münakaşaya işaret eder.. Dost ve ahbaplarından birinin yüzünü Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam olduğunu görmeniz de o şahıs ile dostluğun bozulacağı manasına gelir. 

Rüyada Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam hastalığına yakalanmak Allahü teâlâ tarafınca nimet ve mala işarettir. Ek olarak insanların saygı ve ikramına rivayet edilmektedir. Insanın sevmediği bir kimse ile mecburi arkadaşlığı da gösterir.

Rüyada cildinde tek bir kir ya da birden çok lekeler oluştuğunu görmek istenmeyen malı belirtir. Ek olarak sevmediği bir işin meydana gelmesine işarettir. Rüyada Abraş Hastalığından kurtulduğunu görmek ise iyilik ve hayra işaret eder. Rüyada Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam iyi değildir.

Kendi yüzünde bir abraş hastalığının emaresi gören kimsenin eşiyle aralarında kesinlikle bir ihtilaf olur. Daha farklı bir kimsenin Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam bulunduğunu görmek ise komsuları ile geçimsizliğe işaret eder.

Rüyada Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam görmek, açık renkte lekeleri olan ve alaca benekleri olan bir bitkidir.

Rüyada Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam görmek ne demek, insanın hoşuna gitmeyecek bazı vakalarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüya sırasında insanın kendi yüzünün Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam olduğunu, kısaca alaca hastalığına yakalandığını görmesi, eşiyle birtakım ciddi problemler yaşayacağını gösterir.

Insanın dost yada ailesinden birinin Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam bulunduğunu görmesi ise, hasta olan şahıs ile dostluğunun bozulacağına işarettir.

Genel olarak rüyada Abraş Hastalığı ,sarı saçlı erkek , çilli erkek , desenli halı , bozuk halı , yüzü bozuk ve hasarlı , göz rengi mavi, yeşil açık renk olan adam görmenin dört tabiri vardır;

1- Maddi anlamda rahatlama,

2- Aile üyelerinde miras kalması,

3- Insanın menfaatine olacak birtakım olayların gerçekleşmesi,

4- Zor ve çetrefilli işlerle karşı karşıya kalmak.

Rüya sırasında insanın cildinde tek bir kir ya da birden çok kir oluştuğunu görmesi; istenmeyen ve hile ile kazanılmış maddi kazanca, sevmediği ve istemediği bir işin meydana gelmesine işarettir. Tam tersine bu hastalıktan kurtulduğunu görmek ise, iyilik ve hayra işaret eder.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler