13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Aç Görmek Nedir Ne Anlama Gelir ?

Rüyada aç bir insan görmek, rızkının bolca olacağına; açı doyurduğunu görmek, beklemediği bir yerden büyük bir yarar göreceğine, aç bir insanı sofrasına alıp onunla yemek yediğini görmek, uzak bir yerden hayirli bir haber alacağina işaret eder.

Rüyada Aç Bir Adam Görmek: Rüyada desteğe ihtiyaç duyan aç bir adam görmek, ona yardım etmeye, açın elinden yiyeceğini aldığını görmek, yardım şu şekilde dursun, onun aleyhinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada birini yada kendini aç gözlülük durumunda görmek, hafifçe bir hastalığa delalet etmektedir.

Aç gözlü bir kisi ile karsilastiginizi, yada sizin aç gözlülük yaparak, bir sey hakkinda daha çok istekte bulundugunuzu görmek, kazancinizla yetinmeyip daha büyük islerle para kazanmak ve gelir elde etmek istediginize yada erişmek istediginiz herhangi bir arzunuz için, bazi kanun disi yollara basvurup, sonunda kötü durumlarda kalacaginiza işaret eder.

Rüyada Aç İnsan Doyurmak

Büyük bir sevap işleyecek olan rüyayı gören kişinin ne kadar varlıklı olursa olsun daima gönlü bolca ve merhametli biri olacağını, çevresindeki kötülüklere karşı duracağı gibi, haksızlıklarla da mücadele ederek geçireceği yaşamını tabir eder. Aç insan doyurmak, gerçek hayatta da insanların yararına işler yapmak, hayratlar, musluk, hastane yada okul yaptırmak anlamına gelir. Insanın maddi olanaklarının artacağına ve yanında pek fazla hiç kimseye ekmek verecek kadar işlerini büyüteceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Aç Hayvan Görmek

Genel anlamda aç hayvan görmek, acıma gösterilecek bir duruma işaret etmektedir fakat görünen hayvanın ne olduğu da ehemmiyet taşır. Aç ayı görmek, yakın çevrede gözü doymak bilmeyen bir tanıdığa işaret eder. Aç köpek görmek dostlardan birinin yaşayacağı sıkıntıya delalet etmektedir. Aç kedi görmek ise hanede maddi problemler olduğuna ancak kısa süre sonrasında düzeleceğine haber verir.

Rüyada Aç Kalmak

Rüyada aç kalmak, rüyanın tam tersine işaret etmektedir ve hayırlara rivayet edilir.

Rüyada aç kalmak,  rüyayı gören kişinin maddi anlamda fazla daha güçleneceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, geçiminin ve yaşamının kolay bir hale geleceğine, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bereket ve de bolluk göreceğine işaret etmektedir. Akıllı yatırımların büyük avantajlar sunacağına, kişiye düşündüğünden ve hesapladığından da çok getiri sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Aç Olmak

Bir insanın rüyasında kendisinin aç bulunduğunu görmesi veya o şekilde hissetmesi onun yaşayacağı mutluluğa, karşılaşacağı iyiliğe ve şifaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında fazla güzel ve de büyük gelişmelerin meydana geleceğine, artık rahat bir nefes alacağına ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Açlık Görmek

Rüyada açlık görmek, bir ekip hayal kırıklıklarına, emeklerin yanmasına, fedakârlıkların karşılık görmemesine tabir edilmektedir ve rüyayı gören kişinin en büyük darbeyi en yakınlarından göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Açlık Çekmek

Rüyada açlık çekmek de açlık görmekle benzer biçimde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin büyük umutlarla çıkmış olduğu yollardan kendisine hayır gelmeyeceğine ve insanın iyi niyetlerle yapmış olduğu seçimlerin kendisini mutsuz edeceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Aç Birini Görmek

Rüyada aç birini görmek, rüyayı gören insanın kendisine gereksinim duyan birtakım kişilerin olduğuna işaret eder. Rüyayı gören erkek ya da kadın, fazla zor durumda olan insanların bazılarının kendisinin desteğine gereksinim duyduğunu görecek anlamına gelir.

Rüyada Karnını Doyurmak

Rüyada karnını doyurmak, fazla hayırlıdır. Rüyayı gören insanın, karşısına çıkacak kazançlı işler yardımıyla yaşamının en güllük gülistanlık olacağı bir devrin geleceğine, bolluğun ve bereketin daha öncesinde asla olmadığı kadar artacağına delalet etmektedir.

Rüyada Yokluk Görmek

Rüyada yokluk görmek, gerçek manasına benzer biçimde değerlendirilir ve rüyayı gören insanın işini kaybedeceğine bu sebepten ekmeğinden olacağına ve fazla zor günler geçireceğine yorulur.

Rüyada birinin aç olduğunu söylemesi,birinin aç olduğunu görmek,aç birini Doyurmak diyanet,Rüyada oğlunun aç olduğunu görmek,Rüyada aç olduğunu görmek,annenin aç olduğunu söylemesi,çocuğunun aç olduğunu görmek,Rüyada acıktığını hissetmek gibi rüyalarınızın da tabir ve yorumlarını da merak ediyorsanız sitemizin arama menüsünü kullanarak erişim sağlaybilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler