13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Acı Çekmek Acı Çektiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Çoğunlukla rüyada acı çekmek vücudunda yada başlangıcında bir ağrı yada acı bulunmuş olduğu biçiminde bir rüya görmek, hususi meselelerini başkalarına anlatmaması ve birtakım şeyleri kendisine saklamayı öğrenmesi gerektiğine delalettir. Rüyada ameliyat olup acı çektiğini görmek ise rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin keyifli bir yaşam süreceği anlamına gelir. Ek olarak sıkıntı ve problemlerin sona ereceğine delildir. Hem de maddi kazancının artma göstereceği manasına gelir.

Diş acısı çekmek: Rüyada diş ağrıması yakında mutlu edecek ve sevindirecek hayırlı bir haber alacağınıza delalet etmektedir. Bir yerinizi acıttığınız görmeniz ise dostlarınızın iğneli sözleriyle karşı karşıya geleceğinizi gösterir. Rüyada acı çektiğini görmek büyük bir mutluluk,neşe ve huzura işarettir.

Rüyada herhangi bir yerinin acıdığını görmek ve de duymak ya da rüyada acı çekmek yeni bir işe gireceğine; acıyan yerinin iyi olması için bir ilaç aldığını görmek, büyük bir kişiden yardım göreceğine delalet etmektedir. Acıyan yerinde bir çıban yada ona benzer bir yara var ise kısmete yorumlanmaktadır. Yarayı ameliyat yaptırdığını görmek, kısa süre içerisinde varlıklı olacağına işaret eder. Rüyada acı duymak kimi zaman gerçek acıyla bağlantılıdır. Simgesel olarak ise acı duygusaldır.

Netice olarak rüyada acı çekmek iyiye işaret eder. Rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin rahat bir hayat sürmesine, kendisini sevindirecek ve mutlu edecek bir gelişmenin meydana gelmesine işarettir. Hem de zor günlerin bitişi ile yorulmaktadır.

Rüyada acı sezmek; Rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin çevresinde bulunan kişilere karşı önlemli davranması gerektiğine işaret etmektedir. İnsanlara çabucak güvenmemesi icap ettiğini, dikkatli olması icap ettiğini gösterir.

Rüyada diş acısı çekmek: Yaşamda meydana gelecek güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin hayatında pozitif olayların meydana geleceğine işaret eder. Bütün arzuların yaşam bulmasına, meslek hayatında kazancın artma göstermesine işaret etmektedir.

Rüyada baş ağrısı çekmek: Rüyada baş ağrısı sonucunda acı çekmek, rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin, davranış ve sözleri sebebiyle sıkıntı içerisine girmesine işaret eder. Daha sonra ise pişmanlık duyup durumu düzeltmeye çalışmasına yorulur.

Rüyada bedende yara görmek: Rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin doğru yoldan vazgeçmesine, hatalı adımlar atarak başını derde sokmasına işaret etmektedir.

Rüyada acı çekmek, tam zıttı biçimde tabir edilmektedir ve fazla hayırlı bir rüya olduğu biçiminde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin akan gözyaşının dineceği, geçmişte yaşamış olduğu kötü günlerini unutacağı ve yarınlarına umutla bakacağı manasına gelir.

Rüyada Acı Duymak

Rüyada bir yerinde acı sezmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi ve her insana güvenerek, iki günde tanımış olduğu kişileri dost bilmekten vazgeçmesi manasına gelir. Aksi takdirde bu alışkanlık rüyayı gören kişinin canını kötü biçimde yakacak ve başını ağrıtacak anlamına gelir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek, hayırlı vakalar yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında pozitif ve güzel gelişmeler yaşanacağına, insanın isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bolluk ve bolluk olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Rüyada baş ağrısı çektiğini gören şahıs hatalı ve doğru olmayan işler meydana getirecek, kötü sözler edecek sonrasında da kendini zor durumda bırakacak anlamına gelir. Rüya sahibi bundan sonrasında pirincin taşını ayıklamakla uğraşıp, durumu telafi etmek mecburiyetinde kalacaktır diye tabir edilmektedir.Bu rüya düşünmeden edilen laflara ve atılan adımlara yorulur.

Rüyada Vücudunda Yara Görmek

Rüyada vücudunda yara görmek rüyayı gören kişinin doğru olmayan yollara gireceği, din ve kitabı unutacağı, Allahü teâlâ katındaki yerinden vazgeçeceği, günaha girmekten korkmayacağı ve yalana dolana karışacağı biçiminde tabir edilmektedir.

Rüyada Ameliyat Bulunduğunu Görmek

Rüyada ameliyat olmak, rüyayı gören kişinin afiyette ve keyifte olacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir probleminin meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına ve geçim sıkıntısına düşmeden rahat, basit ve güzel bir yaşam yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada fiziksel acı çekmek,acı hissetmek diyanet,acı çekmek ağlamak,Rüyada canının yandığını hissetmek,Rüyada acı çekerek uyanmak,Rüyada canının yanması,Rüyada fiziksel acı hissedilir mı,Rüyada kalp acısı çekmek gibi merak ettiğiniz diğer rüya tabirleri için sitemizin arama menüsünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

 

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler