13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Acı Tatmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada görünen birtakım şeyler aksi manaya yorumlanmaktadır. Örneğin, birtakım hallerde vefat, ömrün uzaması ve hayattır. Bunun gibi, birtakım hallerde çoğunlukla rüyada acı tatmak, tatlı söze işarettir. Tatlı söz ise yolculuğa ve seyahate işaret eder. Ek olarak mutluluğu, uzun ömrü simgelemektedir.

Netice olarak, rüyada acı tatmak rüyayı gören kişinin neşeli ve kendisini çok mutlu edecek bir haber alacağı anlamına gelir. Sıkıntısı ya da maddi manevi bir problemi olan ve çözmek konusunda güçlük çeken ve ihtiyaç sahibi olan birinin acı tatması rüyayı gören kişinin ferahlayacağına rivayet edilmektedir. Şayet acı olan şey bir başka birisine ikram ediliyorsa, bu kimse, kendisine acı ikram edenden yarar görecektir. Öncesinde tatlı gibi gelen dilde sonrasında acı tesiri icra eden şey ise hayra yorulmaz. Bu bir işte yada dostlukta aldatılacağını anlatır.

Acı olan şeyi sahibini tanımadan yabancı elden tatmak, yeni bir dost bulmak anlamına da gelebilmektedir. Ancak şayet tadı acı olan şey yenildikten sonrasında ağızdan çıkarılırsa, bu rüya iyiye yorumlanmaz.

Rüyada acı biber yemek,acı biber Görmek,ağız tadının bozulması,Rüyada tat hissetmek,tatlı yemek,Rüyada öpüşürken acı tat almak gibi bir çok rüya tabirini de sitemizin arama menüsünü kullanarak bulabilirsiniz…

 

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler