17.7 C
New York kenti
Pazar, Eylül 24, 2023

Rüyada Açık Arttırma Görmek Ne Anlama Gelir ?

Açık arttırma rüyası görmek, bu rüyayı ne şekilde ve nasıl gördüğünüzle son derece alakalıdır. Bu sebepten dolayı rüyasında yalnızca belirli belirsiz bir şekilde açık arttırma gören insanlar, genel olarak bir çıkar ilişkisi ardında koştuklarını düşünmelidir ve bu çıkar yarışında öteki insanlarla bir rekabet içinde olunacağını da söylememiz mümkün. Durum böyle olunca yakın bir süre içerisinde sizin için önemli bir mevzularda bir atılım içine girdiyseniz, bunu yaparken başkalarını kırmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Şayet kendinizi bir açık arttırma salonunda gördüyseniz ve açık arttırmada teklif yaptıysanız, eviniz için kısa sürede türlü türlü masraflar yapacağınız da söylenebilir. Bunlar inşaat işleri ya da mobilya yenileme gibi amaçlarla olabilirler. Yaşamış olduğu yerden mutlu olmayanlar ise bir ev değişikliği bekleyebilirler.

Rüyanızda açık arttırma ile kendi evinizdeki bir şeyleri sattığınızı görüyorsanız, bir nedenden evinizdeki eşyaları elinizden çıkarmanız gerekebileceğini düşünebilirsiniz. Haciz gibi bir halde eşyaların çıkması mümkün iken, yeni gelen eşyalara yer açmak için de birtakım malları evden atabilirsiniz. Bu yorumu hayatınızın genel gidişatı ve ekonomik durumunuza gore yapmanız gerekiyor.

Rüyanızda açık arttırma ile mal satan birisini tanıyor iseniz ve mallara siz teklif veriyorsanız, bir dostunuza karşı içten içe kıskançlık duygusu beslediğiniz yönünde yorumlama yapılabilir. Ancak bu kıskançlığı gerçek bir rekabete dökme ihtimaliniz de var. Şayet dostlarınıza kıymet veriyorsanız kendinizi kontrol etmeye çalışın.

Aile bireylerinden birisini rüyasında açık arttırmaya katılmış biçimde görenler, o aile bireyinin kısa bir müddet sonrasında beklenmedik bir parlama yapacağını düşünmeliler. Çoğu zaman bu durum daha çok para kazanma, maddi durumda iyileşme ve ev yenileme olarak yorumlanmaktadır fakat lüks araçlar da işin içine dahil olabilir.

Açık arttırmada en yüksek teklifi veren şahıs tanıdığınız birisiyse, o şahıs ile kısa sürede iş kaynaklı bir ortaklık kurmanız beklenebilir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler