13.3 C
New York kenti
Perşembe, Eylül 28, 2023

Rüyada Acur Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Acur Görmek: Insanın rüyasında mevsiminde taze acur görmesi hoş söz işitmeye, sevince, mal için ana para temin etmeye delalettir. Herhangi bir insanın kadın ya da erkek farketmeksizin rüyasında mevsimi içerisinde taze acur görmesi; o kimsenin güzel sözler işiteceğine yada bir kimsenin kendisine aşık olup seveceğine işaret etmektedir. Rüyada acur görmek hayır ve bereketi ifade eder. Hem de Acur helal ve verimli rızk manasına da gelmektedir.


1- Rüyada Acur Yemek

Insanın rüyasında bu acurdan yediğini görmesi; muradına ereceğine işaret etmektedir. Rüyada acur yenilmesi her bakımdan hayırlı olup çıkar ilişkisi ve bolca kazanca işaret eder. Mevsiminde olmak şartı ile taze acur yemek; güzel sözler işitmeye yada sevdiğin biri tarafınca sevilmektir. Bu rüya her bakımdan hayır ve menfaattir. Acur yemek helal rızka, bozulmuş acurdan yemek üzüntüye veya şüpheli kazanca işaret etmektedir.


2- Rüyada Acur Toplamak

Rüyada hıtta acur toplandığını görmek hasta için şifaya, onu ikram eden ve ikram olunan için iyilik ve hayıra yorulur. Rüyada acur ikram etmek kimi zaman zahmet çekilmeden, basit elde edilmiş rızka yorulur. Insanın rüyasında hıtta acur toplaması, asil ve eli açık birinden dünyalık malına delalet etmektedir. Bazende rüyasında acur toplayan kimse, meth edilmeye ve layık, şerefli ve aziz bir kimseden mala erişir.


3- Rüyada acur tarlası görmek

Acur tarlası Rüyayı gören kişinin ( kadın ya da erkek ) ailesine yorulur. Insanın dünyalığına veya temiz yüzlü, temiz yürekli insanlara işaret etmektedir. Insanın rüyasında acur tarlası görmesi kişiye yakın olan Müslüman kardeşine işaret etmektedir.


4- Rüyada Bahçede Acur Görmek

Bahçede bol miktarda acur görülmesi kazanç, yarar ve menfaate çıkar. Bahçede acur görülmesi rüya sahibi olan kadın ya da erkeğin arzusuna kavuşmaya işarettir. Bahçeye acurları dikmekse bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye işaret eder. Rüyada görünen acur bahçesi bolluk ve bolluk anlamındadır.


5- Rüyada pazardan acur almak

Rüyada bir semt pazarından acul almak büyük bir kimseden gelecek menfaate yorulmaktadır. Hem de rüyayı gören kişinin ticarî işlerden gelecek kazancının bolluğuna Delâlet etmektedir.


6- Rüyada bostanda acur toplamak

Bostandan acur toplanması tüm rüya tabircilerinin ittifakıyla hayra ve mal varlığına işaret eder. Bostandan acur toplanması toplumla iyi geçinmeye ve ibadeti seven bir kişiye işaret eder. Ek olarak rüyayı görmüş olan insanın çalışkanlığına işaret etmektedir.


7- Rüyada yeşil acur görmek

Insanın rüyasında yeşil acur görmesi, o insanın evladına yorulur. Hem de yeşil acur görülmesi ticari işlerden gelecek kazanca da işaret etmektedir.


8- Rüyada acur satın almak

Rüyada acur satın alınması o kimsenin elde etmeye çalıştığı şeye kavuşacağına ve maddi yönden çıkar ilişkisi göreceğine işaret eder.


9- Rüyada acur koparmak

İsmâil b. Abdülganî Nablusi’ye gore acur koparılması, evlada ve güzel yüzlülere işaret eder. Kendisinin tüylü acuru kopardığını görmesi nitelik olunduğu kadar arzu ve isteği nedeni ile bir şeye adım atar.


10- Rüyada acur ekmek

Acur ekilmesi, insana yakın ehli müslim dini bütün bir insandır. Bu sebepten ötürü bir kimse acur ektiğini görse, maddi durumu kötü olanlara yardımcı olur. Sayılı acur ekilmesi, sayılı paraya işaret eder. Rüyada acur ekilmesi hayır ve ihsana, kazanca, faydaya ve menfaate kavuşmaktır.


11- Rüyada acur turşusu görmek

Herhangi bir insanın kadın ya da erkek farketmeksizin rüyasında acur turşusu görmesi, rüyayı gören için hayırlara vesile olarak yorumlanmaktadır. Mesela bu tür rüyayı gören bekarsa nişan hazırlığı yapacağına, acur turşusundan yemek nişanının fazla güzel geçeceğine işaret etmektedir. Acur turşusu görmek bununla birlikte girişimde bulunacağı çalışmalarda yarar göreceğine tabir edilmektedir. Rüyada acur turşusu yemek yada suyundan içmek, esenlik ve sağlığa işarettir.

Rüyada Acur Görmek Diyanet,acur topladığını görmek,yeşil acur Görmek,acur tarlası Görmek,Hamile kadının Rüyada acur görmesi,Rüyada Acur salatalık görmek,dalında acur Görmek,Hamileyken Rüyada acur yemek gibi diğer rüya tabirlerini de merak ediyorsanız sitemizin arama menüsünden erişim sağlayabilirsiniz.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler