17.7 C
New York kenti
Pazar, Eylül 24, 2023

Rüyada Ad Soyad Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kendi adıyla çağırıldığını görmek insanoğlu içinde iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir adı ile anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların adıyla çağrılmak veya bu şekilde bir adla kendi adının değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya işaret eder.

Rüyada duyulan adlar fazla {önemlidir} ve bu adların anlamlarına göre rivayet edilir.

Rüyada adının baska bir adı ile değiştiğini gören, yeni ve fazla değişik bir hayata be hayat tarzına adım atar ve mutlu olur. Kendisinin daha farklı bir adla çağırıldığını görmek, şayet çağırılan isim kötü bir isim ise, başına kötü bir iş geleceğine; iyi bir isim ise delalet etmiş olduğu manaya bakılırsa bir hale uğrayacağına rivayet edilir.

Insanın rüyada adının değiştiğini görmesi, hayra, mutluluk ve her türlü korku, kaygı, tasa ve tehlikeden uzak ve güvenlik içinde olmaya işarettir.

Güzel bir adı ile kendisine hitap edildiğini görmek, büyüklük ve şerefe işaret eder.

Kör, topal, aksak ve antipatik bir adı ile hitap edildiğini görmek, çirkin bir nam ile anılmaya işaret eder.!

Ayrıca bknz : rüyada adını görmek ne anlama gelirrüyada adını görmek ne demek,rüya adını görmek gibi diğer rüya tabirleri içinde sitemizin arama menüsünü kullanın.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler