19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Ada Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada her türlü hayırlı nimete, üstünde insanların yaşamış olduğu ada rahat ve sonu güzel olan hayata işaret eder.

Rüyada ada görmek, bekar olan kişiler için güzel ve şehvetli bir aşk yaşayacağını, evliler için evlilik içi maddi yada manevi sıkıntıyı belirtir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada fazla istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini, ada da fırtına, keder ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınlarınızdan bir fenalık göreceğinizi, adanın batması ise, bir kız evladı doğacağını belirtir.

Bekar olan kişiler için güzel ve şehvetli bir aşk yaşayacağını, evliler için ise evlilik hayatında maddi yada manevi sıkıntıya rivayet edilir. Orta yaşlılar için, iş değiştirmeyi de belirtebilir. Ada da gezinti, fazla istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini; ada da fırtına, keder ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınınızdaki kişilerden bir fenalık göreceğinize alamet etmektedir. Adanın batması ise, bir kız evladı doğacağına işarettir.

Gördüğünüz randımanlı bir adaysa, giriştiğiniz işlerde başarı göstermiş olacağınıza; şayet kuraksa, aşk ve iş hayatınızda bazı sıkıntılarla karşılaşacağınıza rivayet edilir.

Rüyada ada görmek, yeni bir iş teklifi yada daha farklı bir tavsiye alınacağına yorulur.

Rüyada ada görmek, arkadaşlarının kendisinden yüz çevirdiklerine işaret eder. Rüyada bir adada olup oradan çıkmak için hiçbir aracın bulunmadığını görmek, ümitsizliğe; adadan bir vapura binip vapurun fırtınaya yakalandığını görmek, düşmanlarının çok fazla olduğuna; adadan yüzerek bir daha farklı sahile çıktığını görmek, sıkıntılarından kurtulup feraha çıkacağına alamet eder.

Bir söylentiye gore, ada görmek, dayanağı; argodaki deyim ile dayısı olmayan bir kimse ile yorumlanmaktadır. Adaya gitmek istediğini ancak bir vasıta bulamadığını görmek, bir ise girmek yada bir is istemek için başvuracağı kimseyi tanımadığına ve bu konuda zor bir şekilde karsılaştığına işaret eder.

Bir daha farklı rivayete gore de: Rüyada ada görmek, adada bulunmak yada adaya çıkmak, rüyayı gören kişinin ummadığı bir yerde mirasa konacağına işaret etmektedir.

Rüyada ada, yeni bir tavsiye, iş teklifi, vb olarak yorumlanmaktadır. Bir adaya ayak bastığını gören insanın hayatında büyük değişimler olur. Ek olarak hayatında değişim yapma isteğini de anlatır.

Sümeyye Yıldırım
Sümeyye Yıldırımhttps://seslihayat.com
Merhaba Ben Sümeyye , SesliHayat.Com ' da uzun zamandır içerik üretiyorum. En Kaliteli içerikler , En doğru bilgiler için sitemizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler