13.5 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisiyle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanızın ne Anlama geldiğini Merak Ediyorsanız,Buyrun Psikolojik ve İslami Yorumuna Birlikte Bakalım ; Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek izlenecek bir yolun hayrı dokunacak haberler getireceğine ve en kısa süre içerisinde davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, hayatında negatif gittiğini düşündüğü noktaları tek tek kontrol ederek düzelteceğine, yapılan işlerin fazlasıyla büyük bol kazanç , bolluk ve bereket getireceğine, fenalık yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, eş, dost veya akrabalarından birisinin bir problemininin çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırılmış olduğu fırsatları yeniden ele geçireceğine, mal mülk ve para pul sahibi olacağına, güzel ve de hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek Sevdiği insanlara kavuşacağına, yaşamının kendisini doygunluk edecek kadar hayırlı ve de güzel geçeceğine, sevdiğine nail olacağına, azca bir ana para koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, izlenecek bir yolun hayrı dokunacak haberler getireceğine ve en kısa süre içerisinde davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, daha iyi koşullarda yaşama imkânına nail olacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüya yorumları kitabına gore hayatında negatif gittiğini düşündüğü noktaları tek tek kontrol ederek düzelteceğine, oturmuş olduğu makamın sarsılmayacağına, musibetlerin ve problemlerin çözüm bulacağına, kazançlı çıkacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, sevilen bir arkadaş ile bir iş fırsatının değerlendirileceğine işarettir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir şahıs olunacağına ve keder çekilen bir devrin biteceğine, imkanlarının artacağına, yapılan işlerin fazlasıyla büyük bol kazanç , bolluk ve bereket getireceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, aile fertleri ile gireceği bir projede fazlasıyla büyük zenginlik sahibi olacağına, manen fazlasıyla rahat ve mutlu olunacağına rivayet edilmektedir.

Rüya alimine gore iyi bir Kariyer sahibi olacağına, en yakınındaki bir kişiye problemlerinden kurtulması için destek olacağına, fenalık yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, fazlasıyla talihli olacağı ve ard arda güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, kendisini korumaya alacağına, beklenen işlerin bir an öncesinde gerçek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek Elindeki imkanların ve fırsatların fazlasıyla rahat bir halde kullanılacağına, hayır getirecek birtakım Çalışmalar ortaya koyacağına, işlerin devamlı büyüyeceğine, eş, dost veya akrabalarından birisinin bir problemininin çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırılmış olduğu fırsatları yeniden ele geçireceğine, mal mülk ve para pul sahibi olacağına, rahata erişeceğine, güzel bir yaşamı olacağına, konuşma ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine Delâlet etmektedir.

Rüya manasına gore yaşamının kurtulacağına, güzel ve de hayırlı gelişmeler yaşayacağına, günaha, harama, zinadan ve yasak olan şeylerden geride duracağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, dünya malına önem göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına işaret etmektedir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada eski sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek son model otomobile sahip olacağına, büyük bir emek vererek ve fazlasıyla büyük azim göstererek başarılı olacağına, katiyen pes etmeyeceği gibi her insana örnek bir yurttaş olarak yaşayacağına, başkalarına nasihat verecek Bir mevkiye gelineceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, yeni ve güzel mevkiye sahip olacağı bir işe başlayacağına delalet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler