12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Arkadaşının Eski Sevgilisiyle Evlenmek

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle evlilik yaptığını görmek evlenmek evleneceğini görmek nedir Ne anlama gelir hadi birlikte şöyle bir bakalım…

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle evlenmek kendisini ifade etme kabiliyetinin hem meslek hem de hususi hayatında pek fazlasıyla avantaj getireceğine, hayrı dokunacak Gelişmelerin meydana geleceğine, fikirlerinin istediği Takdiri alacağına, Sevdiği ve değer verdiği insanların hep yanında kalacağına, dayanışma ve bütünlük içerisinde olacağına, kazandıklarının Torunlarına bile yeteceğine, tartışmalı durumların son bulacağına Delâlet etmektedir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri :

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle evlenmek sevilen, Sayılan ve sözüne önem verilen bir şahıs olacağına, rahat ve rahat bir Süreç içerisine girileceğine, çözülmeyen problemleri var ise şayet kısa bir süre içerisinde çözüm bulacağına, kendisini ifade etme kabiliyetinin hem meslek hem de hususi hayatında pek fazlasıyla avantaj getireceğine, hayrı dokunacak Gelişmelerin meydana geleceğine, ailesinden ayrı hiç zaman geçirmeyeceğine, keyfinin, Rahatının konforunun sağlık ve sıhhatinin yaşam boyu süreceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına Delâlet etmektedir.

Rüya yorumlarına gore fikirlerinin istediği Takdiri alacağına, kazanılmış olduğu her kuruşun hakkını vereceğine, İstediği konumlara geleceğine, senelerin alın terini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, rahatlık yaşanacak Bir süreç içerisine girileceğine, sevilen şahıslarla bir ortak olunacağına, Yapılacak bazı atılımlar ve verilecek yerinde kararlar yardımıyla birtakım kötü durumların kelimenin tam anlamı ile düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle evlenmek fazlasıyla çalışacağına ve buna doğru orantılı olarak da fazlasıyla para kazanıp Kurduğu hayallerin gerçek olacağına, işlerinde değişik bir aşamaya geçeceğine, Sevdiği ve değer verdiği insanların hep yanında kalacağına, Hayali kurulan yeni bir işe sahip olunacağına, işlerinde bol kazanç , bereket ve paranın egemen olacağına, Aksi durumların Yok edileceğine, tertipli bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Tabirciye gore dayanışma ve bütünlük içerisinde olacağına, Aksi giden işlerinin düzeldiğine ve içerisinde bulunmuş olduğu maddi ve manevi durumdan fazlasıyla Büyük bir sevinç hissettiğine, fazlasıyla hayırlı işlerin içinde bulunacağına, Fakirliğin son bulacağına, girilen işlerde fazlasıyla büyük başarılar elde edileceğine, fazlasıyla hayırlı ve de güzel rızıklar elde edileceğine, düşmanlık güden insanların kendisinden artık uzak duracağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir vakit içerisinde ve Herhangi bir şekilde hasar almadan geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının eski sevgilisiyle evlenmek hemen sonra kendisi için fazlasıyla yeterli olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, yapmış olduğu işle Alakalı olarak pek çok şahıs yetiştireceğine, bireysel kabiliyetlerini geliştireceğine, kendisine sorun veren durumlardan kurtulması ve rahat hareket edebilmesi için birtakım Adımlar atılacağına, kazandıklarının Torunlarına bile yeteceğine, işlerinde fazlasıyla başarı göstermiş olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne gore tartışmalı durumların son bulacağına, bir durumu düzeltmek ve İnsanların çaresiz kaldığı şeylerden kurtarmak için harekete geçeceğine, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının pozitif yönde gelişeceğine, fazlasıyla güzel ve de hayırlı Gelişmelerin meydana geleceğine, hiçbir vakit maddi anlamda zor durumda kalmayacağına, hayrı dokunacak işlere girişileceğine delalet ettiğine inanılır.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ;

Rüyada eski sevgilisiyle evlenmek son zamanlarda yaşamış olduğu Kötü olayların yaradanın izniyle yavaş yavaş düzeleceğine ve iyiye gideceğine, Yapacağı atılımlar ve göstereceği sabır yardımıyla Hiç hayal etmediği kadar büyük başarıların sahibi olacağına, büyük ve mühim yatırımlar yapacağına, zenginlik sahibi olunacağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, hayrı dokunacak bir evlat olacağına delalet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler