7.1 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Rüyada Arkadaşınla Sevgilisini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada arkadaşınla sevgilisini görmek iş yaşamının tekrar düzelmemek suretiyle bozulacağına, dertlerin bitip huzura ulaşılacağına, yaşanmış olan kötü olayların çözüm bulacağına, neşeli ve sevindirici müjdeli haberler alınacağına, elde edilen kazancın daha iyi bir işe girme mevzusunda birtakım kapılar açacağına ve maddi zorlukların son bulacağına, aile fertleri içinde birtakım sürtüşmeler yaşanacağına, hem maddi hemde manevi olarak fazla rahat edileceğine, fazla büyük sevinçler ve de mutluluklar duyacağına, fazla güzel ve hayırlı vakalar yaşayacağına, şansının ve bahtının açılacağına, işlerinin düzelerek yoluna gireceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan dolayı alınmış olan borçların dostlarla güçlerini birleştirerek ödeneceğine ve uzun zamandan beridir görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, iş yaşamı için alınmış fakat ödenememiş borçların yakında ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşınla sevgilisini görmek başarı için fırsatların çoğalacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise insanın işle ilgili bir vazife yüzünden yurt dışarısına veya fazla uzak bir yola çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bir arkadaşınla sevgilisini görmek fakat ondan sonra alacağı hayırlı bir haber ile yaşamı için fazla büyük adımlar atacağına, bu tarz şeyleri yine etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda mukaddes sayılacak adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşınla eski sevgilisini görmek eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, arkadaşlarının ve yakın çevresinin daima güvenilir olacağına, rüyayı gören kişinin sırtının katiyen yere gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilisini bırakmak yapılacak olan birtakım atılımların yakında son bulacağına, dinini yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisini saklamak iyi geçiminin devam edeceğine, sağlıkla ilgili bir probleminin başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada abi ve sevgilisini görmek problemlerin kısa süre içerisinde biteceğine, yeni bir iş kapısının açılacağına, kazanılan başarılar yardımıyla bir üst makama terfi edileceğine, hayırlı bir kısmetle mutlu ve mesut bir evliliğin temellerinin atılacağına, para pul ve mal mülk sahibi olunacağına, fazla para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilisini eve almak bağlılığı ve tutkuyu yaşama şansına kavuşacağına, yaşamının sonuna kadar rahatlık ve lüks içerisinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir yaşam bırakma amacını da yerine getireceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada sevgilisini öpmek aileyle ilgili mevzularda fazla daha çok mesuliyet alınacağına, kazancının gittikçe artacağına delalet eder.

Ayrıca Bknz : rüyada arkadaşınla sevgilisinin ayrıldığını görmek,rüyada sevgilisini arkadaşıyla aldattığını görmek,rüyada arkadaşınla sevgilinin ilişkiye girmesi,rüyada arkadaşla sevgiliyi yatakta görmek şeklindeki arkadaşınızın sevgilisini görmekle ilgili diğer rüya tabirlerine de sitemizin arama menüsünden arama yaparak erişim sağlayabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler