13.5 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Babanın Başka Bir Kadınla Evlenmesi

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada babanın daha farklı bir kadınla evlenmesi meydana gelen Problemlerden bertaraf edeceğine ve kurtulacağına, sıhhat problemlerinden kurtuluşa kavuşacağına, Gerginliğin sona ereceğine, başarıya giden yolların açılacağına, Kazancının bolluk ve bereket göreceğine, yapacağı her yeni işin de kendisine Hayırlara vesile olacağına ve Uğur getireceğine, fazla daha konforlu ve de rahat bir hayata sahip olacağına, önünü görür olmaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada babanın daha farklı bir kadınla evlenmesi dostlarıyla Sevgi saygı birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde olacağına, meydana gelen Problemlerden bertaraf edeceğine ve kurtulacağına, mutluluğunun, keyfinin, Enerjisinin ve yaşam isteğinin kalımlı olacağına, yerinde saymayacağına, işlerinde hep üstün başarı sahibi olacağına, varlıklı olacağına rivayet eder. Yorumcuya gore yapılan işlerde fazla Büyük gelir elde edeceğine ve iyi paralar kazanacağına, sıhhat problemlerinden kurtuluşa kavuşacağına, ortak edineceğine, çeşit çeşit kişilerden ve işi bilen insanlardan düşünce alacağına, pek fazla isteğin güçlük çıkmadan Gerçek olacağına, Maddi olarak daha iyi bir duruma geleceğini ve askıda tutulan işlerin başarıyla Sonuca ulaştırılacağına işaret eder.

Rüyada babanın başka bir kadınla evlenmesi mutluluğun ve huzurun her geçen gün artacağına, şayet yaşanmış olan kötü durum bir hastalıksa gerekmekte olan her şeyi yapacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, Gerginliğin sona ereceğine, başarıya giden yolların açılacağına, hayrı dokunacak şahıslarla Meslek hayatında fazla iyi bölgelere gelineceğine, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüya yorumlayanlara gore kendisini geliştireceğine, toplumsal çevrenin değiştirileceğine, darlıktan Refahlığa ve ferahlığa çıkacağına, Kazancının bolluk ve bereket göreceğine, yapacağı her yeni işin de kendisine Hayırlara vesile olacağına ve Uğur getireceğine, kaybetmiş olduğu itibarını geri kazanacağına, böylelikle deyim yerindeyse kelimenin tam anlamıyla kendisini tekrardan doğan gibi rahat, hafifçe ve iyi hissedeceğine, kazancın git gide artacağına işaret etmektedir.

Rüyada babanın başka bir kadınla evlenmesi her insanın sevmiş olduğu ve saydığı bir şahıs olacağına, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına ancak elde etmiş olduğu kazancın buna değeceğine, onuru, namusu ve de şerefi ile yaşayıp gideceğine, mutluluk ve saadet ve mutluluğa, fazla daha konforlu ve de rahat bir hayata sahip olacağına, mesleği ile ilgili değişik kararlar alıp, uygulayacağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine gore başarı üzerine başarı kazanacağı işlere gireceğine, uzun ömürlü bir şahıs olunacağına, önünü görür olmaya başlayacağına, büyük kazanımlar ve başarılar sahibi olacağına, fazla büyük zorluklar çekildikten sonrasında işlerin hayrı dokunacak bir halde ilerleyeceğine, bir mevzuda desteğe gereksinim duyacağına alamet eder.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada babanın başka bir kadınla görmek büyük Kazanç elde etmeyi sağlayacak işlere gireceğine, hem maddi hemde manevi Stres yaratan şeylerin üzücü haberlerin sıkıntıların ve problemlerin ortadan kaldırılacağını ve yok edileceğini, kendisini örnek alan birtakım kişilerin daha çok cesaretleneceğine, sıkıntılarını bir kenara bırakıp yaşamını kalmış olduğu yerden yaşamaya devam edeceğine, sorun ve üzüntülerini geride bırakacağına, yalnızca maddi gücünün değil hem de manevi gücünün de yaşam boyu süreceğine işaret etmektedir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler