13.5 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Beyaz Kedinin Elini Isırması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada beyaz kedinin elini ısırması

Öncelikle Rüyada Kedi Görmek Hayırlıdır.Özellikle de rüyada cins kedi görmek çok hayırlıdır.

Problemlerin çok çabuk bir şekilde halledileceğine, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, uzun tırnak bununla beraber borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, ne kadar bunalırsa bunalsın, gene de güzel, ufak haberler alarak dayanma enerjisini artıracağına, zarar veren bir insanın evden gönderileceğine, kendisi için fazla hayırlı bir işe girmiş olduğu bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın vakit içerisinde birtakım tartışmalar yaşanacağına, bütün söylenmesi gereken herşeyi söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada beyaz kedinin elini ısırması gördüyseniz: Fazla fazla çalışmanız gerekebilir.

Rüyada beyaz kedinin elini ısırması rızıksız kalacağına, borcun harcın içerisinde kalacağına, edilen zararların verdiği çöküntünün telafi edilmesine, yeni bir işe geçiş yapılacağına rivayet edilir.

Rüyada kedinin elini öpmesi

Katiyen elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak mecburiyetinde kalmayacağına, kalkınacağına, ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada kedinin elini yalaması

Uzun bir süredir yaşanmış olan sıkıntıların yakında son bulacağına, fazla daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, evlenmemiş ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına rivayet eder.

Rüyada siyah kedinin elini ısırması

Sevmiş olduğu bireyler tarafınca fazla hayırlı bir işe sokulacağına, oldukça mutlu edici olayların yaşanacağına işarettir.

Rüyada kedinin elini ısırdığını görmek keder duyulacak kötü haberler alınacağına, talihsiz giden durumların bir türlü son bulmayacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücü ile yerine getirmeyi bileceğine delalet eder.

Rüyada kara kedinin elini ısırması keder duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, kazanılmış olduğu paraların işine ve hanesine büyük oranda bereket ve de bolluk getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına işarettir.

Rüyada bir kedinin elini ısırması elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek bakımından fazla üst noktalara gelineceğine, eşler içinde maddi sebeplerden dolayı yaşanmış olan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada elini kedinin ısırması insanlar tarafınca kötü muameleye uğrayacağına, fazla iyi bir kariyer edineceğine rivayet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler