12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Bir Kadının Erkek Cinsel Organının Olduğunu Görmesi

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ;

Rüyada bir bayanın erkek cinsel organının olduğunu görmesi almış olduğu kararlardan ve Yaptığı atılımlardan yana tebessüm edeceğine, evlatları olması durumunda de ideal bir anne baba olarak parmakla gösterileceğine, sıhhatli bir yaşam sürüleceğine, fazla rahat ve Güzel zamanlar yaşayacağına, birinci dereceden çok yakın akrabalardan birisinin eğitiminin üstleneceğine, uzun bir süredir Aksi giden işlerinin düzeleceğine işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada bir bayanın erkek cinsel organının olduğunu görmesi hayrı dokunacak gelişmeler yaşanacağına, problemlerinden zarar etmeden kısa vakit içerisinde kurtulacağına, bir yakının fazla Ağır bir hastalık sahibi olacağına ancak azmi ve de çabası yardımıyla bu durumu atlatacağına, problemlerin kısa bir vakit içerisinde biteceğine ve mutlu olunacağına, almış olduğu kararlardan ve Yaptığı atılımlardan yana tebessüm edeceğine, Atışmaların münakaşaların ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmiş olduğu söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne gore işlerini her geçen gün daha da büyüteceğine, evlatları olması durumunda de ideal bir anne baba olarak parmakla gösterileceğine, her şeyin boş olduğunu Sonradan farkına varacağına, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına, kötü şansın ve kısmet darlığının geride kalacağına, işlerinin gün geçtikçe daha Büyük gelir elde edeceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada bir bayanın erkek cinsel organının olduğunu görmesi eşinin içerisinde bulunmuş olduğu problemlerden kurtulmasını ve kötü vakalar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, uzmanı olduğu ilgili alanda fazla büyük bir isim olunacağına, sıhhatli bir yaşam sürüleceğine, girmiş olduğu bir iş esnasında fazla çok bereketli ve de hayırlı kazançlar sahibi olacağına, büyük ve çok bereketli ve de hayırlı kazançlar sahibi olacağına, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini saadetin ve sevincin alacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine rivayet eder.

Rüya tabircilerine gore epeyce bir zamandır emek verilen bir işte usta olunacağına, problemlerinin çözüme kavuşacağına, mal mülk ve para sahibi olacağına, sevmiş olduğu bireyler ile mutlu olacağı bir Süreç içerisine girileceğine, fazla rahat ve Güzel zamanlar yaşayacağına, güzel, sıhhatli ve hayrı dokunacak bir yaşam geçireceğine, keyfinin ve sıhhatinin yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir bayanın erkek cinsel organının olduğunu görmesi şayet insanın borçları var ise bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, birinci dereceden çok yakın akrabalardan birisinin eğitiminin üstleneceğine, kendisini mutsuz eden ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, yapılan hata hakkında iş mevzusunda tecrübe sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, fazla mutlu olunacağına, problemlerin ve Sıkıntıların son bulacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine daima ne yapabileceğine odaklanarak problemlerini çözeceğine işarettir. Yorumcuya gore kazancın yapılacak tercihler yardımıyla iki katına çıkacağına, fazla büyük bir hayranlık uyandıracağına, Daha önce hiç yaşanmadığı kadar mutsuzluk yaşanacağına ve saadetin sınırlarının zorlanacağına, problemli bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, uzun bir süredir Aksi giden işlerinin düzeleceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına işaret eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler