17.7 C
New York kenti
Pazar, Eylül 24, 2023

Rüyada Birinin Sana Taş Atması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada biri sana taş atması kötü niyetli şahıslarla pazarlığa oturulacağına, tüm emeklerin boş yere gideceğine ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, arkasından uzun soluklu maddi sıkıntıya girileceğine ve bu sebepten dolayı insanlara olan güvenin sarsılacağına, yaşamdan daha zevk alacağına, ele geçen fırsatlar yardımıyla fazla büyük adımlar atılacağına ve çok bereketli ve de hayırlı kazançlar elde edeceğine, strese gireceğine, gerilmiş olacağına, bütün hayatına titiz biçimde itina göstereceğine, kimi zaman de insanın bir çekince ile karşı karşıya kalacağına, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine delalet eder.

Rüyada biri sana kızması yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarıya ulaşmış girişimi yardımıyla yaşamını daha yaşanılır kılacağına, daha öncesinde yaşanmış olan kötü olayların kısa süre içerisinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada biri sana taş atması insanın güzel ve kaliteli bir yaşam sahibi olacağına, bunun pek çok derdinin çözülmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada biri sana sarılması karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir halde değerlendirmesi ile beraber rahata kavuşacağına, asla hesapta olmayan bir seyahate delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş biri sana sarılması dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, karı koca arasında münakaşaya ve aranın bozulmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada biri sana çirkin demesi neşe ve bereketin noksan olmayacağına, kısmetlerinin bolca olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, rahat, güzel günler yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada biri sana tesbih vermesi işlerini evlatlarına yada fazla güvenilmiş olduğu insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, kendisini mutsuz eden ve kıran bireyler ile yollarını en kısa vakit içerisinde ayıracağına, karşısına çıkan iş fırsatlarını fazla daha rahat bir halde değerlendireceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın biri sana para vermesi fazla kötü durumlara düşeceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından dolayı ruhsal olarak hasta olacağına, yaşamının güzellikler ve de kolaylıklar içerisinde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada biri sana evlenme teklifi etmesi sıkıntılarının çok büyük bir kısmını çözüme kavuşturacağına, yakın bir vakit içerisinde fazla mesele yaratan bir mevzuyu çözüme ulaştıracağına, her hayalini de gerçekleştireceğine rivayet eder.

Ayrıca Bknz : rüyada birinin taş vermesi,rüyada birinin taş düşürdüğünü görmek,rüyada birinin taş yediğini görmek,rüyada birinin taş attığını görmek benzeri ” Taş ” ile alakalı olan diğer rüya tabirlerine de sitemizin arama bölümünden ya da kategori içerisinden göz atabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler