21.7 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Bozuk Otobüs Görmek

Rüyada bozuk otobüs görmek

Ticarette başarı göstermiş olacağına, problemlerini halletmeyi başaracağına, rahat ve sıhhatli bir yaşam sürüleceğine, Elde edilmek istenen ve hayali kurulan her şeyin elde edileceğine, sevilen bir akrabanın vefat haberinin alınacağına, anne veya babanın hastalanılmış olduğu haberinin geleceğine, karşısına çıkan fırsatları fazla iyi bir halde değerlendireceğine, sevmiş olduğu bireyler ile fazla büyük sevinçler ve de mutluluklar yaşayacağına, konfor içerisinde olacağına, gönül hoşluğu içerisinde olacağına ve esenlik bulacağına işaret eder.

Rüyada bozuk otobüs gördüyseniz: Sizi tartışmalı ortamlara çekmeye çalışan bireyler olabilir.

Rüyada bozuk otobüs görmek işlerin kısa bir müddet için dahi olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile fertleri içinde birtakım istenmeyen vakalar yaşanacağına, Hem aşk hayatında hem iş hayatında kısmetinin zayıflayacağına hatta belki de kapanacağına, girişilen çalışmaların hem maddi hemde manevi açıdan zarar vereceğine, sıkıntılarından ve problemlerinden yakın bir vakit içerisinde herhangi keder çekmeden kurulacağına inanılır.

Rüyada bozuk para görmek

Evindeki ve işindeki verimin azalacağına, iş yerinde kıymetinin bilinememesi yüzünden insanın mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada otobüs büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçek olacağına ve mal mülk ve para sahibi olunacağına, Zafer’den zafer’e, başarıdan başarıya koşulacağına ve hem zaferlerin hem de başarıların büyük bir ehemmiyet içerisinde kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir otobüs görmek yaşam içinde fazla büyük darbeler alabileceğine, eşiyle problemler yaşayacağına inanılır.

Rüyada uzun otobüs kendisini fazla kıymetli, güzel (yakışıklı) ve mühim hissedeceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, hedeflerine yaklaşacağına delalet eder.

Rüyada otobüs devrilmesi zararını Tamamıyla kapatacağına, sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir hekime başvurulacağına rivayet edilir.

Rüyada otobüs kovalamak Yapılan işlerde çok büyük karlı akıllıca ve mantıklıca başarıların geleceğine, alınteri dökülerek yapılan işten fazla büyük bir maddi birikim yapılacağına delalet eder.

Rüyada yol ve otobüs görmek Hiç aklında olmayan ve kendisine faydası dokunacak ya da zararı dokunabilecek müjdeli ya da sarsıcı sürpriz gelişmelerin meydana geleceğine, kasasının daha fazla para dolacağına rivayet edilir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler