7.1 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Rüyada Burunda Kıl Uzaması Ne Anlama Gelir ?

Rüyada burunda kıl uzaması iş hayatında fazla zarar edileceğine, fazla büyük bir aile gibi hareket edileceğine, sorun çekilen olayların kısa süre içerisinde fazla mesele yaratacağına, ekonomik anlamda negatif bir sürece girileceğine, fazla neşeli ve rahat günler görüleceğine, kalite ve farklılık geleceğine, uzun bir müddet süresince ayrı kalınacağına, evimizdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bundan dolayı de gerek maddi gerek ise maneviyat açısından hüsrana uğrayıp fazla kötü günler geçireceğine, buna karşın fazla çok büyük gelir sağlayarak çok paralar kazanacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada burunda kıl yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içerisinde ödeneceğine, bunun da rüyayı gören kişiye hem vakit, hem de para kaybettireceğine işaret eder.

Rüyada burunda kıl uzaması işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, şansının iyi gitmesi ile beraber iyi bir halde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  problemlerin gene talih yardımıyla çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada burunda sivilce işlerini her geçen gün daha da büyüteceğine, yapmış olduğu sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada burunda irin maddi olarak kötü geçen bir devrin kapanacağına, kendisini mutsuz eden ve yoran pek çok vakası ortadan kaldıracağına rivayet edilmektedir.

Rüyada burunda morarma fakat sonrasında yakınlarından birinin vereceği destek sayesinde toparlanacağına, yapılmış olan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonrasında aynı hataların tekrar edilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada burunda beyaz kıl görmek hayatında olağanüstü gelişmeler yaşanacağına, fazla rahat bir döneme gireceğine, rüyayı gören kişi şayet bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kesmetle evlilik gerçekleştireceğine fakat evli birisi ise fazla büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada burunda kurt gelmesi rakiplerinin fazla daha ilerisinde bir pozisyona geleceğine, aile yaşamı içerisinde büyük sevinçler ve de mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada burunda uçuk görmek çalışmaları ile insanlar tarafından taktir edileceğine, hayırlı fırsatlar yakalayacağına rivayet edilmektedir.

Ayrıca Bknz : rüyada burundan kan gelmesi,rüyada burundan çok kan gelmesi,rüyada burundan et çıkması,rüyada burundan katı sümük çıkarmak,rüyada burnunda sivilce görmek gibi rüyanızda burnunuz ile alakalı olan diğer rüya tabirlerine de sitemizde göz gezdirebilirsiniz.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler