7.1 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Rüyada Cam Takıldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada cam takıldığını görmek kazancın katlanarak artış göstereceğine, projelerin ve çalışmaların fazla yakın vakit içerisinde meyvelerini vereceğine, onlardan yardım ve iyilik göreceğine, maddiyat açısından fazla büyük sıkıntılara girileceğine ve aile içinde huzurun kaçacağına, kazandığı miktarın azalacağına, güzel ve de hayırlı günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın vakit içerisinde hiç bir zarara uğramadan kurtulacağına, kendisini korumaya alacağına, çıkılan seyahatten hayırlısı ile dönüleceğine, edilen duaların kabul olacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine alamet eder.

Rüyada cam takıldığını gördüyseniz: Belli bir plan, taslak veya düzenlemenin karşılığı olup olmadığı veya karşılığını alıp alamayacağınız konusunu irdelemeniz gerekiyor.

Rüyada cam takıldığını görmek fakat karşısına çıkan birtakım antipatik vakalar yüzünden çevresindeki insanlar ile tartışacağına, insanın kendisini fazla mutlu ve rahat hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın takıldığını atılacak adımın peşinden epeyce bir zamandır devam eden düşmanlığın son bulacağına, yeni bir şehre veya ülkeye taşınacağına işarettir.

Rüyada küpe takıldığını görmek yeni atılımlar ve başlangıçlar yapılacağına, umutsuzluk yaşanacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada beşibiryerde takıldığını görmek atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar yardımıyla fazla oldukça güzel ve de mutlu günler göreceğine, kendisiyle aynı sıkıntılarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına delalet eder.

Rüyada kapı takıldığını görmek işlerinin gittikçe daha da bozulacağına, problemler yüzünden tartışmalar çıkacağına işarettir.

Rüyada nişan takıldığını görmek fazla büyük üzüntüler sıkınrılar ve problemler yaşanacağına, geleceğinin de parlak, güzel ve de hayırlı olacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada yüzük takıldığını görmek başarısını engelleyecek kimseleri de bertaraf edeceğine, problemli ve kederli günlerin mazide kalacağına ve dileklerin Allahü teâlâ’ın izni ile tek tek gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada altın set takıldığını görmek hastalıkların uzak duracağına ve fazla büyük kısmetlere sahip olacağına, kazalardan ve belalardan korunacağına rivayet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler