19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Camide Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada camide abdest almak; güzelliğe, korunmaya, iyilik ve hayıra işarettir. Rüyada Camide temiz su ile tam olarak abdest aldığını görmek maksada kavuşmaktır. Camide alınan abdestin tamamlanmaması mevcut olan sıkıntıların bir müddet daha devam etmesi biçiminde tabir edilir. 

Namaz kılmak amacı ile camide abdest almak korkudan güvenli olmaya, Abdest alıp namaza durmak kederden üzüntüden ve gamdan kurtularak Allah’a hamt etmeye delalettir.

Rüyada Camide abdest üzerine abdest almak fazlasıyla aydınlık ve nurlanma bir gönle kavuşmaya yorulmaktadır. Abdest suyundan içmek iyilik ve hayıra, korkudan güvenli olmaya, hastalıktan kurtulmaya ve berekete işaret eder.

Rüyada abdest alınırken görülmesi, o insanın o dönem yaşamış olduğu maddi ve içsel sıkıntılarının artık sona ereciğini ve bir daha olmayacağını belirtir. Abdestin bozulması ise, bir dönem geçici problemler yaşayacağını ifade eder.

Herhangi bir camide abdest alınması çoğu zaman ferahlamaya yorulur. İleri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına da tabir edilir. Camide temiz bir su ile abdest alınıyorsa amacına kavuşur.

Kadın ya da Erkek farketmeden bir insan rüyasında abdest almaya elverişli (caiz) olan bir su ile abdest almış olduğu halde, ikinci bir kez daha abdest aldığını görse, o kimsenin gönlünün aydınlanacağına işaret eder. Bundan dolayı abdest almak nurdur. Rüyasında temiz bir su ile abdest aldığını gören kimse, isteklerine kavuşur, şayet abdestini tamamlayamaz ise bu rüya bunun tam tersine yorumlanır.

Rüyada camide boy abdesti almak güzelliğe, Yerin ve göğün sahibi Yüce Allahu Teâlâ Hazretleri tarafınca korunacağına işarettir. Namaz kılarken hem de da abdest aldığını gören kimse, düşmanından kurtulur.

Rüyada camide abdest aldıktan sonrasında, eli ile avuçlayarak o abdest suyundan içtiğini görmek, hayır ve iyi , güzel ve yararlı işlere, berekete, hastalıktan şifaya, korkudan kurtulmaya işaret eder. Saf bir su ile ve tamam olarak camide abdest aldığını gören, şayet bir üzüntüsü var ise, o üzüntüden kurtulur, borcu varsa kısa süre içerisinde borcunu öder, hasta ise iyileşir, günahları çok ise tövbe edip günahı affedilir. Şayet bir şeyden korkusu var ise, korkusu geçer.

Rüyada temiz su ile tam olarak abdest aldığını gören kimsenin maksadına kavuşmasına, şayet abdestini tamamlamamışsa bunun tam tersine işaret eder. Rüyada camide abdest alıp namaza girdiğini gören kimse, keder üzüntü ve sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada camide abdest almak, rüyayı gören insanın olmasını hayalini kurduğu şeylerin gerçek olması manasına gelmektedir. Hayallerinin gerçekleşmesi durumunda vereceği sadakaya tabir edilir. Birtakım rüya yorumcuları camide abdest almayı insanın yapmak istediği her şeyin gerçek olması için daha öncesinden verdiği hayır sözü yada adağını yerine getireceği biçiminde yorumlamışlardır.

Rüyada abdest almak, o günlerde herhangi bir sıkıntınız, üzüntünüz var ise fazla yakın bir zamanda bunlardan kurtulacağınıza, şayet borcunuz yâda hastalığınız sizi üzüyor ise bunlardandı kısa sürede kurtulup feraha kavuşacağınıza ve günahlarınızın affedileceğine işarettir.

Rüyada camide abdest almak ve namaz kılmak, camide abdest Almaya çalışmak,çeşmeden abdest almak Diyanet, abdest Almaya çalışmak, gölde abdest almak gibi rüya tabirleri için arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler