12.2 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Rüyada Çiçekli Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada çiçekli kaktüs görmek ortada hiç bişey yokken adının çıkacağına ve insanın bu yüzden haddinden fazla uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına, kuramsal düşüncelerini uygulama fırsatı sahibi olacağına bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, fazla tesirli ve doğru bireyler ile tanışmasına vesile olacağına, fazla büyük itimat duyulan kişiden ihanet görüleceğine, problemlerden ve sıkıntılardan uzak bir hayat sahibi olacağına, fazla iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek fazla iyi işler yapacağına, bütün hayatını inandığı şeylere göre şekillendireceğine, hayatınızda fazla güzel değişimler olacağına, hekimden hekime koşturacağına inanılır.

Rüyada çiçekli kaktüs gördüyseniz: Yeni ilgilendiği şeyler edinebilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Rüyada çiçekli kaktüs görmek işlerinin istediği gibi olacağına ve aile içerisinde mutluluğun asla bozulmayacağına, kısmetlerin gittikçe artacağına delalet etmektedir.

Rüyada pembe çiçekli kaktüs yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar yardımıyla fazla iyi bölgelere geleceğine, zor günlerin mazide kalacağına, yaşanmış olan bir haksızlığın veya bir doğru olmayan anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların fazla iyi haberler getireceğine rivayet eder.

Rüyada pembe çiçekli kaktüs görmek yaşanmış olan hastalıkların son bulacağına, rakiplerini peşinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine işaret eder.

Rüyada kırmızı çiçekli kaktüs görmek sorun çekmiş olduğu bir dönemde karşısına çıkan fırsatları fazla iyi değerlendireceğine, insanın toplumsal çevresinin evliliğine pozitif yönde katkılarda bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaktüs vermek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve her insanın isteyeceği bir yaşamı olacağına, bir kapının yada devrin kapanıp, yenisinin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaktüs sökmek çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, istediği herşeye ulaşabileceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada kaktüs almak yaşam içerisinde fazla güzel vakalar ile karşılaşılacağına, bir sponsor bulunması ile fazla istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve sorunların ve problemlerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada toprağa kaktüs dikmek zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, para ve maddiyat açısından iyi bir makama kavuşulacağına işarettir.

Ayrıca ; rüyada kaktüs sulamak,rüyada kaktüs meyvesi yemek,rüyada kaktüs yediğini görmek,rüyada kaktüs yiyen birini görmek,ruyada yolda kaktüs görmek,rüyada yeşillik kaktüs görmek gibi ” rüyada kaktüs görmek “ ile ilgili olan diğer rüya tabirlerine de göz atabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler