21.7 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek İstemek Ama Girememek

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ;

Rüyada cinsel ilişkiye girmek istemek fakat girememek aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan insanlar tarafından taktir edileceğine, mesuliyet alacağına ve karşılığında başarı sahibi olacağına, önüne gelen bir şansı iyi ve zekice değerlendireceğine bu sayede Geçim sıkıntısından kurtulacağına, Rüyada cinsel ilişkiye giren birini görmek,sorun yaratan bir insanın evden uzaklaştırılacağına, özlem çeken sevgililerin kısa süre içerisinde kavuşacaklarına veya sevilen kişiyle sürpriz bir karşı karşıya gelme olacağına, Rüyada cinsel ilişkiye gireni görmek,fazla varlıklı olacağına delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri :

Rüyada cinsel ilişkiye girmek istemek fakat girememek hayatına kendisine güç ve moral verecek bir şahıs gireceğine, yapmış olduğu akılcı planlar yardımıyla maddi problemlerle karşılaşmayacağına, bir işten ekmek yiyeceğine, işlerinin kendisini fazla mutlu edecek biçimde iyiye gideceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek,Rüyada cinsel ilişkide yakalanmak insanlardan insanlar tarafından taktir edileceğine, deyim yerindeyse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat biçimde yaşayama fırsatı sahibi olacağına delalet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada cinsel ilişkiye girenleri görmek

Yeni bir iş bulup orada çalışacağına, iş yerinde fazla iyi bir makama terfi edileceğine, mesuliyet alacağına ve karşılığında başarı sahibi olacağına, Rüyada cinsel birlikteliğin yarım kalması İse işlerin düze çıkarılacağına, daha talihli olacağına, birtakım mevzular hakkında malum şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının deneyim sahibi olması sağlanacağına alamet etmiş olduğu söylenir.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek orucu bozar mı yaptığı işin uzmanı olacağına, önüne gelen bir şansı iyi ve zekice değerlendireceğine bu sayede Geçim sıkıntısından kurtulacağına, problemlerinden ve içerisinde bulunmuş olduğu kederli durumlardan kurtulacağına, problemli bir akrabanın yardımına koşulacağına, Rüyada cinsel ilişki yaşayan birini görmek,kısmetlerinin fazla olmamasına karşın, gene de hayatta istediği birtakım şeylere sahip olacağına, zor bir işle Alakalı olarak mühim bir imtihan vereceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada cinsel ilişkiye girerken yakalanmak; iş yaşamını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, sorun yaratan bir insanın evden uzaklaştırılacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, fazla güzel ve Mutluluk ve sevinç dolu günler göreceğine, yaşamının güllük gülistanlık geçeceğine, uzun zamandan beri beklediği pozitif yönde gelişmeler yardımıyla huzura erişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cinsel ilişkiye giren erkek veya bayan görmek

Özlem çeken sevgililerin kısa süre içerisinde kavuşacaklarına veya sevilen kişiyle sürpriz bir karşı karşıya gelme olacağına, moralinin düzeleceğine, sıhhat ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine, bir mevzuda kendisine destek olan her insana teşekkür edileceğine, kazancının temiz, mallarının da hayrı dokunacak olacağına, sevdiklerine para ve vakit ayıracağına rivayet ettiği söylenir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ;

Rüyada cinsel ilişki teklifi ettiğini görmek kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının arkasından girileceğine, sevilen sayılan ve insanlar tarafından el üstünde tutulan bir insan haline geleceğine, fazla varlıklı olacağına, problemlerin, sıkıntıların ve zorlukların üstesinden gelineceğine, güzel bir yaşam geçireceğine, elindeki gücü sıkıntıların ve problemlerin fazla süratli ve sorunsuz bir halde çözülmesi için kullanacağına işaret eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler