1.9 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 20, 2023

Rüyada Demir Çekmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada demir çekmek onlarla bolca muhabbette olup keyifli vakit geçireceğine, mutlu ve güzel günlerin çok yakında olacağına, rakiplerle verilen mücadelelerin galibi olunacağına, potaya giren her top insanın elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin devamlı yükseleceğine, aile üyelerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, umutlarının kırılacağına, zamanının boş yere gideceğine, işlerini kısa süre içerisinde büyüteceğine, hayallerin yakın bir vakit içerisinde gerçek olacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada demir çekmek gördüyseniz: Birtakım mevzularda sular ısınıyor.

Rüyada demir diş yeterli kadar deneyimi olmayan bir iş mevzusunda yardım istediği bir insanın verdiği sözü tutmayacağına, ekonomik problemler ve geçim derdine düşeceğine yorulur.

Rüyada demir para ailesinin verdiği destek yardımıyla daima insanların kıskançlık güdecekleri işler yapacağına, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işi olmayan ve ekmek kullanmadan kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada demir sini kötü ve karanlık günlerin ve gecelerin kağıda beklediğine, girilen işlerde bir türlü seviye sağlanamayacağına, birtakım mevzularda işleri için doğru kararlar vereceğine, kabiliyetleri ve becerileri yardımıyla içerisinde bulunmuş olduğu işi fazla üst seviyelere çıkaracağına delalet eder.

Rüyada demir ütü görmek dost veya akraba vasıtası ile çözüme kavuşacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz demir her insanın bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine işarettir.

Rüyada demir raf görmek güzel bir eve sahip olunacağına, insanın adımlarını atarken fazla dikkatli olmasına rivayet eder.

Rüyada demir çubuk fazla rahat ve güzel günler göreceğine, umudunu yitirmiş ve karamsar olacağına işaret eder.

Rüyada demir tığ görmek başına gelen üzücü bir vakadan etkilenip etrafındaki insanlara fazla kırılacağına, bunun da rüyayı gören kişinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine rivayet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler