17.7 C
New York kenti
Pazar, Eylül 24, 2023

Rüyada Deneme Sınavında Başarılı Olmak

Rüyada tecrübe etme sınavında başarı göstermiş olmak kırdığı kalp sebebiyle ah alacağına, sevmiş olduğu kişilerden kötü sözler duyacağına ve uzun uzun bir müddet yalnız başına kalacağına, fazla güzel ve de hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, güzelliklerle ve hayırla ödüllendirileceğine, fakat bu adımları ve yapılacak olan çalışmalar neticesinde kazanılacak kazanç ve başarıyı imrenen bir şahıs tarafınca işlerinin bozulmaya çalışıldığına, bu sebepten dolayı fazla zor bir duruma düşecek iken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, kıymet verilen bireyler ile mutlu bir halde yaşanacağına, kalben fazla rahat edileceğine, sıkıntılarının çok büyük bir kısmını çözüme kavuşturacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar kuvvetsiz olduğuna inanılır.

Rüyada tecrübe etme sınavında başarı göstermiş olmak bulunmuş olduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı yardımıyla terfi alacağına, sönmüş umutların tekrardan canlanacağına inanılır.

Rüyada tecrübe etme sınavında birinci olmak yakın akrabaları ve kardeşleri ile tartışacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanmış olan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile beraber son bulacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada üniversite sınavında fazla başarı göstermiş olmak iş sahibi değilse fazla iyi bir işe sahip olacağına, bereket ve de bolluk dolu bir dönem yaşanacağına alamet eder.

Rüyada tecrübe etme sınavında kopya çekmek ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesini sağlayacağına, fakat zararın daha büyümemesi ve yeni bir problemle karşılaşmamak için fazla büyük önlemler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada üniversite sınavında başarı göstermiş olmak her insanın sanki imkânsız gibi görmüş olduğu işlerde başarılı olacağına, tüyü eksikleri olan yetimin hakkını yiyeceğine veya basit fakat yanlış yollardan kesesini dolduracağına rivayet eder.

Rüyada tecrübe etme sınavında sonuncu olmak büyüklere saygılı bir şahıs olunacağına, akrabalar,eş dost ve yakın çevre ile fazla güzel ve de hayırlı bir çalışma gerçek olacağına rivayet eder.

Rüyada ayakkabı tecrübe etme üzüntülerini fazla kısa vakit içerisinde mutluluğa dönüşeceğine, endişelerin kısa süre içerisinde son bulacağına işarettir.

Rüyada tecrübe etme kabini görmek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa vakit içerisinde firmanın daha da büyüyeceğine, yaşamının kendi istediği biçimde ilerlemeye başlayacağına delalet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler