21.6 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Elini Ağzını Yıkamak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada elini ağzını yıkamak şansın kaçacağına, dertlerin ve problemlerin biteceğine, girilen yolda zarar edileceğine, niyet ettiği işlere gireceğine, dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların geride kalacağına, yaşam içerisinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, kızgınlıkların ve de kırgınlıkların kısa süre içerisinde biteceğine, sevilen şahıslarla yaşanmış olan tartışmaların son bulacağına, huzursuz eden durumların ortadan kaldırılacağına, insanoğlu içinde konuşulur ve yayılır olacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada elini ağzını yıkamak parasından , malından ve mülkünden kaybedeceğine, negatif vakalarla karşılaşacağına, en kısa zamanda fazla iyi haberler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada elini ağzını sabunla yıkamak hemen sonra insanların desteği sayesinde resmi kurumlardan birinde ülkesi için fazla mühim bir göreve getirileceğine, halk tarafınca fazla sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için fazla güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, beklemediği yerlerden çıkar ilişkisi, ümit beslediği ve medet ummuş olduğu yerlerden de zarar göreceğine inanılır.

Rüyada ağzını su ile çalkalamak projelerin ve çalışmaların beklentilerin üzerinde başarı getireceğine, onunla ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına rivayet eder.

Rüyada ağzını kesmek nasibin ve kısmetin doğru olmayan yolda arandığına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylelikle işlerin mutluluk saadet ve sevinç getireceğine, parasının , malının ve mülkünün artması yardımıyla zenginliğinin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağzını temizlemek kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına, ortak işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzını arı sokması alınacak önlemlere karşın uzun sürecek bir rekabete girileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada ağzını dikmek onlar yardımıyla dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, şükür içerisinde bir yaşam süreceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada ağzını kapatamamak evli bir insan ise aşk tazeleyeceklerini, şahıs bekar ise karşısına çıkan yeni bir kısmetle evlilik yapacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların yeniden ele geçirileceğine delalet eder.

Ayrıca Bknz : rüyada elini köpek ısırması,rüyada elinin kesilmesi,rüyada elinin kesildiğini görmek,rüyada elinin kanaması,rüyada elini arı sokması gibi eliniz ile alakalı olarak gördüğünüz diğer rüya tabirleri de sitede yer almaktadır.

Aysun Bade Yılmaz
Aysun Bade Yılmazhttps://seslicadde.net
Merhabalar ; Bendeniz Aysun. Seslihayat.Com sitesinde her türlü içerik üretmeye gönüllü ve hevesli bir kız olarak, siz değerli okurlarımıza en kaliteli ve doğru içerikler ile bilgi vermeye her daim hazırım.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler