15.1 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Eşinin Sevgilisi Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada eşinin sevgilisi olduğunu görmek fakat Allahü teâlâ yolunda birtakım hizmetlerde bulunup garibanlara , kimsesizlere , yetimlere ve öksüzlere yardım ederse kısa vakit içerisinde hayalini kurduğu şeylerin gerçek olabileceğine, insanın başına can sıkıcı kötü olayların gelebilme ihtimali olacağına, rüyayı gören kişinin karşısına başına bela olabilecek kötü düşünceli insanların çıkacağına, dost ve arkadaşlarının daima yanında olacağına, fakat çevresinde bulunan insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya veya projeye girileceğine, insanın gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, kendisine yeni bir yaşam kuracağına, aksi işlerin ve engellerin yok olacağına, finansal aşıdan tehlikeli sonuç bir noktaya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin sevgilisi olduğunu görmek stres dolu ve sıkıntılı günlerin artık mazide kalacağına, eziyetli ve zor işlerin içinden çıkamayacağına işaret eder.

Rüyada eski eşinin sevgilisi olduğunu görmek bütün sıkıntıların ve problemlerin, giderileceğine, Allahü teâlâ’ın lütufları ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının eşinin sevgilisi olduğunu görmek üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri imgesel kurulan ve daima fazla istenen şeylere ulaşılacağına ve fazla hayırlı ve de güzel bir yaşam sürüleceğine, güçten düşeceğine delalet eder.

Rüyada eşinin sevgilisi oldugunu ögrenmek ruhunda duyacağı fazla büyük bir boşluk yüzünden insanlardan olabildiğince uzak kalacağına, fazla kötü günler geçirdikten sonrasında kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, gidilen yolda fazla büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada kardeşinin sevgilisi olduğunu görmek rakiplerine karşı daima zafer kazanacağına, en yüksek mevkiye ulaşarak saygınlık sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, işlerinde hiç beklemediği problemler yaşayacağına işarettir.

 

Rüyada sevgilinin sevgilisi olduğunu duymak solan yüzünün güleceğine, insanın huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kızının sevgilisi olduğunu görmek üzüntülerinden ve endişe ettiği şeylerden kurtulacağına ve hastalığından Tamamıyla kurtulup rahata kavuşacağına, hiç güvenilir olmayan insanlarla bazı konularda beraber olacağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin sevgilisi olduğunu duymak büyük problemler ile yaşamak mecburiyetinde kalacağına, maddi mevzuları çok fazla önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içerisinde olacağına delalet etmektedir.

Ayrıca ; rüyada eşinin sevgilisini dövmek,rüyada eşinin sevgilisiyle konuşmak,rüyada eşinin sevgilisini hamile görmek gibi ” rüyada eşinin sevgilisini görmek ” ile alakalı diğer rüya tabirlerine de göz gezdirebilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler