12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Eski Harabe Eve Taşınmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada eski harabe eve taşınmak içinden çıkılmaz vakalar ile karşılaşacağına, yükünün hafifleyeceğine, maddiyat açısından zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, işlerin devam edeceğine, hayır işlerinde vakit harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerinin düzene gireceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üstüne yeni bir adım atacağına, fazla hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içerisinde fazla güzel çalışmalar gerçek olacağına işarettir.

Rüyada eski harabe eve taşınmak gördüyseniz: Erişmek istediğiniz şeylerle veya yapmak istediğiniz işlerle ilgili planlarınızı yalnız başınıza yapmanız gerekiyor.

Rüyada eski harabe eve taşınmak fazla daha iyi işler yapmış olup insanlar içinde saygı görmesine vesile olacağına, karşısına hayırlı, varlıklı, anlayışlı bir kısmet çıkacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada eski evini harabe görmek zor bir döneme gireceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına yorulur.

Rüyada eski harabe okul görmek rüyayı gören kişinin keyifli günler geçireceğine ve stres atacağına, bunun tam tersine daha da zorlaştıracağına inanılır.

Rüyada eski harabe bina görmek kafasını Tamamıyla rahatlattıktan sonrasında daha daha farklı işlere gireceğine ve yüklü miktarda mal varlığına sahip olacağına, şayet karar vermekte gecikirse fazla zor durumda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski harabe bir ev görmek dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, kendisine yeni bir yaşam düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski harabe hela görmek yakın bir süre içerisinde kalbine bakılırsa birisini bulacağına, fazla sıkıntılı ve kederli günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada eski harabe evler görmek yaşamdan beklediklerini de er veya geç sahibi olacağına, uzun bir vakit süresince büyük problemler yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada eski harabe ev görmek aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına delalet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler