12.3 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Eski Sevgilinin Cinsel Organının Büyüdüğünü Görmek

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada eski sevgilinin cinsel organının büyüdüğünü görmek insanın dertlerinden, Sıkıntıya girmenizi sağlayan ve sizi üzen tüm konulardan kurtularak rahatlık bulacağına, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, yakın bir vakit içerisinde atacağı birtakım adımlar yardımıyla fazla rahat edeceği ve büyük bir ferahlama yaşayacağı bir Süreç içerisine girileceğine, aile yaşamında fazla büyük bir mutluluğa sahip olacağına, yaşam içinde fazla büyük bir Başarı elde edileceğine, başarının adım adım yaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada eski sevgilinin cinsel organının büyüdüğünü görmek kendisine çeki seviye verirken hem de bireysel gelişimine Katkı sağlayacak İşlerle meşgul olacağına, kazancın Çoğalarak bol kazanç , bereket ve her yönden bolluğun yaşanacağına, insanın dertlerinden, Sıkıntıya girmenizi sağlayan ve sizi üzen tüm konulardan kurtularak rahatlık bulacağına, içerisinde bulunmuş olduğu Sıkıntı yaratan ve sorun oluşturan konulardan ve olaylardan kısa bir vakit içerisinde kurtulacağına, Parasal anlamda feraha erişmeye, kararları alacak ve son sözü söyleyecek İnsan pozisyonuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüya lugatına gore hayrı dokunacak ve iyi niyetli bir kısmetle güzel ve hayırlı bir evlilik yapılacağına, yapmış olduğu işin kalitesi yardımıyla her insanın rağbet etmiş olduğu ve işini yaptırmak isteyen İnsan pozisyonuna geleceğine, hayat standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, keyifli günler yaşayacağına, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, Korkularının üstesinden gelineceğine ve bertaraf edileceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin cinsel organının büyüdüğünü görmek kariyerini fazla daha iyi bölgelere taşıyacağına, fazla sevmiş olduğu kişilerden biri ile gireceği bir projeyi fazla iyi bölgelere getireceğine, tüm aile üyelerinin fazla mutlu olacaklarına ve fazla güzel bir yaşam sürüleceğine, yakın bir vakit içerisinde atacağı birtakım adımlar yardımıyla fazla rahat edeceği ve büyük bir ferahlama yaşayacağı bir Süreç içerisine girileceğine, elde edilmiş kazanç ile daha değişik işlere girileceğine, Çözüm üretmek için düşünce danışacağına delalet eder.

Rüya tabirleri lugatına gore ileride kadrini ve kıymetini bilecek birisi ile yaşamını birleştireceğine, devamlı geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, gereksinimlerini giderebileceğine, hayrı dokunacak bir yola girileceğine, aile yaşamında fazla büyük bir mutluluğa sahip olacağına, büyük Atılımlar yapılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin cinsel organının büyüdüğünü görmek yaşam içinde fazla büyük bir Başarı elde edileceğine, ah ve ah etme almamak için itina göstereceğine, çok büyük bir şekilde azmederek hırsla çabalayarak kendi işinin patronu olacağına, kazancının gittikçe fazla artacağına, senelerdir ardında koştuğu bir hayalin gerçek olacağına, hem moral hem de problemlerine çareler bulacağına rivayet edilmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine gore sevmiş olduğu kişilere yardımda bulunacağına, ehemmiyet verilen ve sevilen şahıslarla yaşanmış olan Atışmaların münakaşaların ve tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içerisinde biteceğine ve her insanın mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, kendisini mutlu eden bütün bilgileri hayatına katacağına, bireysel gelişimi için fazla yönlü araştırmalar yapmış olup, kendini fazla daha işe yarar sezmek için uğraşacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına delalet eder.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada sevgilinin cinsel organının büyüdüğünü görmek şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, İşlerine büyük bir azimle ve hırsla bütün güç ve kuvvetiyle devam edeceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, kısa vakit içerisinde büyük başarılar elde edeceğine, Gidilmekte olan yolda karşısına çıkan ve engel teşkil eden şeylere karşın pek çok şahıs ile çeşit çeşit bağlar ve ortaklıklar kurularak Başarı elde edileceğine, bahtının açık olacağına, Meslek hayatında yaşanmış olan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına delalet etmiş olduğu söylenir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler