20.9 C
New York kenti
Cumartesi, Haziran 10, 2023

Rüyada Eski Sevgilinin Hasta Olduğunu Duymak

Gördüğüm Rüya Nedir ? Ne Anlama Gelir ? Manası Nedir ? Merak ediyorsanız Hadi bi göz atalım ; Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu duymak gerçekleştireceği birtakım çalışmalar yardımıyla kazancının baya bir artacağına, sevmiş olduğu kişilere karşı duygularını fazla daha açık biçimde dile getireceğine, maddi anlamda parasının ve gücünün artacağına, çoluk çucuğuna iyi yürekli bir tutum içerisinde olacağına, Meslek hayatında yaşanmış olan problemlerin çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan güzel ve de hayırlı haberler ile dönüş yapılacağına, İşlerine büyük bir azimle ve hırsla bütün güç ve kuvvetiyle devam edeceğine yorulur.

Rüyanın Geniş Kapsamlı Açıklaması ve Tabiri : Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu duymak kayıtsız kalınamayacak seviyede iyi ve kazançlı kar getirisi oldukça yüksek bir teklif alınacağına, dargınlık yaşanmış olan bir şahıs ile Aralarında yaşanan sıkıntıların hafifleyeceğine, işlerin fazla İyi bir duruma geleceğine, kafasının ve yaşamının dingin olması yardımıyla de yediği kuru ekmek dahi olsa ona kebap gibi geleceğine, gerçekleştireceği birtakım çalışmalar yardımıyla kazancının baya bir artacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine yorulur.

Rüya ansiklopedisine bakılırsa sevmiş olduğu kişilere karşı duygularını fazla daha açık biçimde dile getireceğine, sevilen bireyler ile fazla güzel zamanlar geçirileceğine, Yapılan atılımlar yardımıyla işlerin Yüksek gelirler ve kazançlar elde etmesine sebep olacağına, Rahatsızlıklardan, huzursuzluklardan, kötü düşüncelerden ve hastalıklardan ve de sağlık sorunlarından uzak kalacağı bir yaşamı olacağına, girmiş olduğu ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, mal ve mülkünün ve parasının gün geçtikçe çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu duymak yaşamın temposunun yükseleceğine, neşeli haberler alacağına ve bolca keyifli, neşeli , eğlenceli , huzurlu ve de keyifli günler geçireceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, maddi gücünün artacağına, fazla uzun bir süredir gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa süre içerisinde rahat bir halde ulaşacağına, aile yaşamının hayrı dokunacak gelişmelerle dolacağına rivayet edilmektedir.

Rüya yorumu lugatına bakılırsa hakkında konuşmuş olduğu bir kişiden özür dileyeceğine, fazla büyük bir Sevinç ve mutluluk duyulacağına, evlatlarına iyi yürekli bir tutum içerisinde olacağına, öteki arzu ettiği ve istediği hayallerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, refah içerisinde bir yaşam yaşanacağına ve kardeşler arasındaki problemlerin çözüme kavuşacağına, fazla sevilen bir insanın yapmış olduğu bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu duymak sağlığının uzun seneler bozulmayacağına, sevdiği insanlar ile saadet ve mutluluk dolu bir geleceğin sahibi olunacağına, problemlerinden ve Stresten ve sıkıntıdan uzak duracağına ve rahata erişeceğine, içerisine düşmüş olduğu Olumsuzlukların ve çıkmazların önünün yavaş yavaş açılacağını ve bu sorunların ortadan kalkacağına, Meslek hayatında yaşanmış olan problemlerin çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan güzel ve de hayırlı haberler ile dönüleceğine, aile üyelerinden biri için mühim bir mevzuda destek olunacağına Delâlet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine bakılırsa işlerinin mevcut olan biçimde devam etmesi yardımıyla fazla rahat bir yaşam geçireceğine, yakın vakit içerisinde ekonomik olarak aylık gelirinin yükseleceğine, Yüzünün her koşulda ve her şartta her daim güleceğine, İşlerine büyük bir azimle ve hırsla bütün güç ve kuvvetiyle devam edeceğine, rahat bir Hayata giriş yapacağına, kendisi için yeterli olmayan bir ilişkiyi Sona erdireceğine rivayet edilir.

Genel Olarak Rüyanızın Diyanet ve İhya , Psikolojik ve Dini Tabirine Bakarsak ; Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu görmek rakiplerine fazla büyük üstünlük sağlayacağına, diplomalı veya üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, güzel fırsatların elde edileceğine, muntazam bir şahıs ile zarar etmiş olduğu bir işi problem yaşamadan ortadan kaldıracağına, Meslek hayatında yaşanmış olan problemlerin çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan güzel ve de hayırlı haberler ile dönüleceğine, kendisini mutsuz eden ve zor günler geçirmesine yol açan vakaları güçlük çekmeden ortadan kaldıracağına işarettir.

 

Burcu Gündoğan
Burcu Gündoğanhttps://www.sevgiliol.com
Merhaba Ben Burcu. SesliArzu.Com sitesinin Kurucusu ve Yöneticisiyim. Sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler