15.1 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada İnsan Dışkıları Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada insan dışkıları görmek geleceğini güvence altına almak için doğru bir karar alacağına, belaların başından kısa süre içerisinde inşallah defedileceğine ve sevinç me saadet dolu günler yaşanacağına, kederli bir haber alınacağına, sıhhat problemleri yaşanacağına, girilen bir işten dolayı uykusuz gecelere mecbur kalacağına, kederlerine ve dertlerine derman bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, hafiflemiş ve de enerjik hissedeceğine, kendisini mutluluğundan ve de başarılarından ötürü çekemeyen ve bu sebepten dolayı hakkında nisper yapan ve dedikodu yayan insanları artık hayatından uzak tutacağına, problemlerin kısa süre içerisinde çözüm bulacağına, projelerin fazla güzel ve de hayırlı sonuçlar vereceğine, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, hayırlı bireyler ile ortak olarak büyük bir iş yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada insan dışkıları görmek başarı göstermiş çalışmalara imza atacağına, şansının ve de kısmetinin yaşamı süresince devam edeceğine, kimselere ihtiyaç duyan olmadan, kendi kendisiyle mutlu bir şekilde yaşamını sürdüreceğine rivayet eder.

Rüyada insan eti yiyen insan görmek işlerdeki aksiliklerin de düzeleceğine, sevilen birinin geleceğine rivayet eder.

Rüyada insan yiyen insan görmek büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede adını her insana duyuracağına, sıkıntılarının ve problemlerinin en kısa süre içerisinde sona ereceğine ve hayırlı bireyler ile hayırlı işlerin içinde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada insan bir ailesiyle büyük tartışmaların içinde olacağına, uzun senelerden beri hayali kurulan şeylerin bir türlü gerçek olmayacağına rivayet eder.

Rüyada insan eli duaların Allahü Teala tarafınca kabul edileceğine, tövbelerin maksadına ulaşacağına, yapmayı hiç istemediği bir şey yapacağına delalet eder.

Rüyada insan eti sıkıntısına ve de üzüntüsüne ortak olacağına ve ne vakit başı sıkışsa derhal yardım edeceğine, kalp kırmaya işaret eder.

Rüyada insan kızartmak bütün parasını kaybedeceğine, mali enerjisini yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak mecburiyetinde kalacağına, başarıya giden yollarındaki engel olan herşeyin artık olmayacağına ve ortadan kalkacağına ve böylelikle insanın rahata erişeceğine işaret etmektedir.

Rüyada insan eti dikmek işinde tek adam (bayan) durumuna geleceğine, mevki edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, insanların ortaklıklarını bitirme sonucu alacağına delalet eder.

Ayrıca ; rüyada dışkısında kurt görmek,rüyada dışkıdan böcek çıkması,rüyada dışkıda böcek görmek,rüyada dışkıda solucan görmek gibi ” rüyada dışkı görmek “ ile alakalı olan diğer rüya yorumlarına da göz gezdirmek için arama yapabilirsiniz.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler