7.1 C
New York kenti
Pazartesi, Mart 27, 2023

Rüyada Kanatlı Erkek Bebek Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kanatlı erkek bebek görmek kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, yalana dolana saygınlık ve tenezzül etmeyeceğine, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına doğrusu bunalım dolu, ağır günler geçireceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, rakiplerinin üzüleceğine, yeni işlere girişileceğine, nankörlük, vefasızlık, hıyanet ve de hainlik ile karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada kanatlı erkek bebek gördüyseniz: İstikrarsız bireyler yıpratabilir, huzuru koruma altına almak için elinizden geleni yapmalı, uzlaşmacı olmalısınız.

Rüyada kanatlı erkek bebek görmek seven, mutlu ve rahat biri olacağına, ortak olarak girmiş olduğu işten ortağının yapacağı bir hata sebebi ile kısa bir müddet içerisinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonrasında maddi olarak fazla zor bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kanatlı bebek fazla daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, tabiri caiz ise başlangıcında uğursuzluğun kol gezeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz kanatlı bebek görmek problemlerin kısa süre içerisinde ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, problemlerini bitireceğine, yapmış olduğu işlerde zirveye oynayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kanatlı bebek görmek başarıların gün geçtikçe çoğalacağına, rüyayı gören kişinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına yorulmaktadır.

Rüyada melek kanatlı bebek görmek üzüleceğine, zor durumda kalacağına, fazla büyük bir çalışma temposu içerisine gireceğine, yapmış olduğu işte devamlı en iyisi olmak için çabalayacağına rivayet eder.

Rüyada kanatlı erkek görmek yaşamının güllük gülistanlık geçeceğine, aile bireylerine bu sayede fazla büyük yardımlarda bulunulacağına inanılır.

Rüyada kanatlı erkek melek görmek beklenen kötü bir sürprize karşın yola çıkılacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına delalet eder.

Rüyada bebek erkek bebek görmek insanın maddi anlamda enerjisini kaybederken bu durumun bununla beraber iç dünyasından da pek fazla şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, muradına ereceğine, daha öncesinde hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına işarettir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler