19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada Kapıyı Takmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kapıyı takmak aile yaşamında çok fazla büyük sevinçler yaşayacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafınca nifak tohumu ekileceğine, kısa süre içerisinde zor durumda kalarak büyük borçlar alınacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile üyelerinin mutlu olacağına, refah içerisinde bir yaşam yaşanacağına ve kardeşler arasındaki bazı problemlerin kısa süre içerisinde çözüme kavuşacağına Alamet eder.

Rüya Sahibinin uzun bir süredir yapılan işte başarıların yakın çevresindeki arkadaşları tarafından kıskanılmasına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri hasret duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir şahıs ile yakın vakit içerisinde kavuşulacağına, iş ve hayat stresinden kurtulmak için keyifli zamanlar geçireceğine, örnek olarak bir eve veya otomobile sahip olunacağına inanılır.

Rüyada kapıyı kilitlemek bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girmiş olduğu problemli bir dönemden etrafındaki insanların büyük desteği yardımıyla kurtulacağına, fazla büyük kazançlar elde ederek oldukça yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, toplumsal hayatında insanoğlu tarafınca aranan biri olacağına inanılır.

Rüyada bir kapıyı kilitleyememek sağlıkla veya işle ilgili sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, evlenmemiş ise evleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapıyı örtmek yapmış olduğu hatalardan ders çıkaracağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine rivayet edilir.

Rüyada dış kapıyı yıkamak zevke çok fazla düşkünlük gösteren rüyayı gören kişinin maddi problemlerinin da büyüyerek borç almak mecburiyetinde kalacağına, sevmiş olduğu bireyler ile fazla güzel zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada cam kapıyı kapatmak yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha relax bir yaşam kuracağına, dualarına ve dilediği şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bir kapıyı açamamak attığı her adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve fazla büyük zorluklar yaşasa dahi ve pek çok sorun ile karşılaşsa dahi gene de en kısa süre içerisinde muradına ereceğine, yeni girişimlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada kapıyı itmek içerisine düşmüş olduğu çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, iş hayatında ortaya koyacağı birtakım çalışmalar ve alacağı başarılar yardımıyla büyük bir özgüvene kavuşacağına işarettir.

Rüyada kapıyı tıklamak yapılan bütün işlerin boşa çıkmasından dolayı maddi durumun bozulacağına ve saygı duyulan ve sevilen kişilerden ihanet ve hainlik görüleceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına işaret etmektedir.

Ayrıca Bknz : rüyada kapıyı kilitlemek,rüyada kapıyı kapatamamak,rüyada kapıyı içerden kilitlemek ihya,rüyada kapıyı zorlayan birini görmek diyanet,rüyada kapıyı açık unutmak,rüyada kapıyı açarken anahtarın kırılması,rüyada kapıyı açık bırakmak,rüyada kapıyı açmaya çalışmak,rüyada kapıyı anahtarla kilitlemek,rüyada kapıyı aralık görmek,rüyada kapıyı üzerine kilitlemek gibi rüyanızda kapı ile ilgili gördüğünüz diğer rüyalarınızın yorumlarını merak ediyorsanız sitemizin arama menüsünü kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

Sümeyye Yıldırım
Sümeyye Yıldırımhttps://seslihayat.com
Merhaba Ben Sümeyye , SesliHayat.Com ' da uzun zamandır içerik üretiyorum. En Kaliteli içerikler , En doğru bilgiler için sitemizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler