16 C
New York kenti
Perşembe, Haziran 8, 2023

Rüyada Kaptan Kaba Su Boşaltmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kaptan kaba su boşaltmak

İyi niyetlerle attığı adımların tebrik ve taktir göreceğine ve rüyayı gören kişinin arkasından kendisine dua eden insanların sayısının bi hayli artacağına, devamlı için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, edilen zararların verdiği çöküntünün telafi edilmesine ve iş yaşamının her geçen gün daha iyi olacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir devrin son bulacağına, spor hayata geçirmeye başlanılacağına, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği aniden hayal etmiş olduğu şeylere kavuşacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, pek çok konudaki sorunların ve problemlerin aniden çözüm bulacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada kaptan kaba su boşaltmak gördüyseniz: Birtakım düşünce yada yöntemlerinizin sorgulanması yada eleştirilmesi hoşunuza gitmeyebilir.

Rüyada kaptan kaba su boşaltmak her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, mallarının ve daha fazla para kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaptan su dökmek

Maddi problemler yüzünden sıkıntı çekeceğine, hayırlara vesile olacak işlerin içinde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük kaptan su içmek

İşlerinin gittikçe bozulacağına, başarıya ulaşmış bir şahıs olacağına, yapmış olduğu işlerle fazla ses etireceğine delalet eder.

Rüyada kaptan pilot görmek

Para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve dostlar içinde büyük bir münakaşaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, yakın bir arkadaş tarafınca yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir insanın çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi anlamda sıkıntılı bir dönem geçirileceğine inanılır.

Rüyada vapur ve kaptan görmek

Yüzünün hep güleceğine, rızkının ve de kazandığı paranın hiç eksilmeyeceğine tersine çoğalacağına, eş ve çocuk sahibi olacağına hem de ailesini de iyi koşullarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini kaptan olarak görmek

Borçların kolay bir şekilde kapanacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaba sıçmak karşısına iyi insanların çıkacağına, girmiş olduğu birtakım işleri en düzgün bölgelere getireceğine rivayet eder.

Rüyada kaba hareket etmek fakat ondan sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, bir talep üstüne girmiş olduğu bir işte fazla güzel ve de hayırlı bir geleceğe sahip olacağına delalet eder.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler