17.7 C
New York kenti
Pazar, Eylül 24, 2023

Rüyada Kavak Fidanı Dikmek

Rüyada kavak fidanı dikmek atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar yardımıyla aile yaşamında ve iş hayatında fazla güzel ve de hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahata erişeceğine, ağız tadına, neşeye, sağlığına ve neşesine erişeceğine, başarı göstermiş ve fazla büyük kazanç sahibi olunacağına, probleminin kısa bir vakit içerisinde biteceğine, rüyayı gören kişinin kabiliyetini, zekasını ve yeteneklerini kullanarak kendi işinin patronu olacağına, verilmiş olan sözlerin uğranacak bir kriz sebebiyle tutulamayacağına, ters giden işlerin kısa bir vakit içinde düzeleceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı yardımıyla büyük bir saygınlık sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada kavak fidanı dikmek zenginlik sahibi olunacağına ve zararı dokunan bir alışkanlığın terkedileceğine, yakın bir vakit içerisinde fazla hayırlı ve tüm yaşamını baştan sona değiştirecek türlü türlü adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada kavak fidanı görmek rüyayı gören insanın gönlüne ve kafasına gore bir şahıs ile beraberlik yaşayacağına, başarıya ve zafere doymayacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada kavak ağacı fidanı görmek çok büyük gelir sağlayarak çok paralar kazanacağına, işlerinin toparlanarak daha düzgün bir hale geleceğine, arkadaştan veya eş dosttan medet umacağına ve bu mevzuda elinin boş dönmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kavak soymak uğranacak ziyanı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, sıkıntılı bir devrin peşinden fazla gelir elde edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kavak budamak toplumu ilgilendiren bir mevzuda yetki sahibi olacağına ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, fazla zor durumda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kavak kesmek işin üzerine git gide durumun daha da kötü bir hale geldiğinin farkına varacağına, çevresinde bulunan insanlardan herhangi bir halde yardım görmeyeceğine ve bu duruma bir başına mücadele etmek mecburiyetinde kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kavak yıkılması onu darda bırakmayacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve çok zor ve can sıkıcı günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada kavak ağacı yıkılması beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla münakaşa yaşanacağı, kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına rivayet edilir.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler