19.9 C
New York kenti
Cumartesi, Eylül 23, 2023

Rüyada kavga Edenlerin Sesini Duymak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada kavga edenlerin sesini duymak rüyayı gören kişinin bu şahıs hakkında adli süreç başlatacağına ve uğramış olduğu bütün ziyanı bu kişiden geri isteyeceğine, doğru kararlar verilerek doğru adımlar atılacağına, fazla büyük üzüntüler yaşamış olduğu ve kendisini bu sebepten fazla yıprattığı için uzun bir müddet süresince ertelemek mecburiyetinde kalmış olduğu şeyleri gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Fakat hemen sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek fazla büyük kazanımlar ve başarılar elde ederek sıkıntılarından vakit içerisinde kurtulacağına, rahatının, moralinin ve de sağlığının de yerine geleceğine, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak birtakım vakalar yaşanacağına, huzur bozucu bir ortamdan çıkılacağına, şayet kötü dönemdeyse de bu durumun bir müddet daha devamlılık göstereceğine delalet eder.

Rüyada kavga edenlerin sesini duymak edilen duaların kabul edileceğine, torunlarına dahi yeteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabede tavaf edenlerin sesini duymak işlerini fazla iyi bir halde yönetim edeceğine, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada kavga edenlerin arasına girmek elinde bulunan imkânların türlü türlü problemlere sebep olacağına, kısa süre içerisinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin fazla zor zamanlara gireceğine, ekonomik problemlerin son bulacağına, fazla güzel ve rahat günlerin yakın vakit içerisinde geleceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına işarettir.

Rüyada kavga edenlerin içinde kalmak arkadaşının fazla üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesini engelleyeceğine, sürpriz ve müjde verici gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kavga ettiğin biriyle kavga etmek düşmanlık ve de kıskançlık meydana getiren bir şahıs yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, sayılan ve kıymet verilen bir şahıs olacağına Delâlet etmektedir.

Rüyada sesini duyuramamak çoğu zaman girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, geçmişte düşünmeden yaptığı şeylerin ve söylediği şeylerin pişmanlıklarını yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada cin sesini duymak insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine inanılır.

Rüyada sur sesini duymak iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin bertaraf edileceğine, girişilen bütün işlerde başarı üzerine başarı kazanılacağına rivayet edilmektedir.

Ayrıca ; rüyada kavga eden insanlar görmek ihya,rüyada kavga eden insanlar,rüyada kavga eden insanları izlemek,rüyada kavga eden birini görmek gibi ” rüyada kavga etmek ” ile ilgili diğer Rüya Tabirleri de sitemizde yer almaktadır.

Aysima Gülbahçesi
Aysima Gülbahçesi
Aysimadan Selamlar.! Eğitimini İstanbul Arel Üniversitesinde Bir Sosyolog olarak Tamamlamış ancak makale editörlüğüne daha çok gönül vermiş ponçik bir kızım : ) Soru ve görüşlerinizi yorumlar bölümünden yazabilirsiniz. Ayıptır söylemesi çok hızlı cevap veririm. Var Olsun Seslihayat.Com :)

İlginizi Çekebilir

Düşüncelerinizi Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son İçerikler